Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy Anya ilyet mond? Ha...

Egy Anya ilyet mond? Ha meghalsz? Köszönjem meg ?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ritkán szoktam ide írni, de hátha valaki tud segíteni.

Én Ukrajnába éltem, Magyarországra költöztem a háború végett, bevándorló vagyok, van munkám takarítók .

Nem akarom, hogy Világháború legyen :( Sajnos nagyon félek a háborútól , tapasztaltam belőle sajnos senkinek nem kívánom!

Anyám magyar! Sajnos sose volt jó a viszonyunk!

Én elég párás lány vagyok… félek mindentől ..:/

Nem akarok meghalni én csak békét szeretnék a világban!

Anyámat mostanában ki készítem őket a párjával, mert sokszor hozom fel a háború témát..

Nem akarok meghalni és mást sem! Nem szeretnék holnap meghalni!!!

Erre anyám hogy hát ha meghalsz holnap azért köszönőd meg a földnek, hogy élhettél! (Persze igaza van köszönöm)

Én erre kicsit kiakadtam( lehet igaza van én gondolom hülyén) sajnos meg nincsen gyerekem , de sose mondanék ilyet a gyermekemnek! Egy anyának nem védeni kéne a gyerekét?

Ha nekem ilyet mondja a gyerekem.. hát nem is tudom.. kiakadnék!

Anyám meg mondja imádkozzak mindennap az istenhez! Ha meghalok ma köszönjem meg!

Persze imádkozom🙏🙏



ápr. 4. 01:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
84%
Én Romániából jöttem ide, szintén kettős állampolgár vagyok, egy rosszindulatú ügyintézőn kívül senki sem tartott vagy tart bevándorlónak, szerintem te sem vagy az. Nagyon sajnálom, ami veletek történik, veletek ártatlan emberekkel, legyetek akár ukrán, akár orosz, bármilyen nemzetiségű vagy állampolgárságú emberek.
ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, halálosan áfrasztó lehetsz az állandó félelmeiddel, meg riogatásoddal és túlreakcióiddal...


Nem csoda, hogy anyád kifakadt. Én is kiborulnék, mert rém idegesítő az ilyen ember.

ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
17%
Szia. Jogos a félelmed, bármikor kipattanhat komolyabb háború Európában is. De van megoldás. Anyukád jó felé terelgette a gondolataidat, csak nem vitte végig. Mit kéne tenned? Keresd és találd meg és maradj örökre a jóságos Megváltóddal, az ÚR JÉZUS KRISZTUSsal, és Ő adja neked a szeretet, az igazság, a szentség, a BÁTORSÁG, és minden jó Lelkét. Így ha jön is a baj, egészen másképen, bátran, szembenézve fogsz viszonyulni hozzá. És lesz lelki, de ha Ő úgy akarja, testi menedéked is.
ápr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!