Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy Anya ilyet mond? Ha...

Egy Anya ilyet mond? Ha meghalsz? Köszönjem meg ?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ritkán szoktam ide írni, de hátha valaki tud segíteni.

Én Ukrajnába éltem, Magyarországra költöztem a háború végett, bevándorló vagyok, van munkám takarítók .

Nem akarom, hogy Világháború legyen :( Sajnos nagyon félek a háborútól , tapasztaltam belőle sajnos senkinek nem kívánom!

Anyám magyar! Sajnos sose volt jó a viszonyunk!

Én elég párás lány vagyok… félek mindentől ..:/

Nem akarok meghalni én csak békét szeretnék a világban!

Anyámat mostanában ki készítem őket a párjával, mert sokszor hozom fel a háború témát..

Nem akarok meghalni és mást sem! Nem szeretnék holnap meghalni!!!

Erre anyám hogy hát ha meghalsz holnap azért köszönőd meg a földnek, hogy élhettél! (Persze igaza van köszönöm)

Én erre kicsit kiakadtam( lehet igaza van én gondolom hülyén) sajnos meg nincsen gyerekem , de sose mondanék ilyet a gyermekemnek! Egy anyának nem védeni kéne a gyerekét?

Ha nekem ilyet mondja a gyerekem.. hát nem is tudom.. kiakadnék!

Anyám meg mondja imádkozzak mindennap az istenhez! Ha meghalok ma köszönjem meg!

Persze imádkozom🙏🙏



ápr. 4. 01:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom elege van abból, hoyg "Anyámat mostanában ki készítem őket a párjával, mert sokszor hozom fel a háború témát..Nem akarok meghalni és mást sem! Nem szeretnék holnap meghalni!!!" Fejezd be és a probléma megoldva
ápr. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%
Én a hipohondriám miatt nyafogok folyton a családnak, ugyanúgy az agyukra megyek ezzel a “jaj nem akarok meghalni” témával. Egy ideje már csak annyi a reakciójuk, hogy ha tényleg meghalok, nyugodjak meg, rendesen el leszek temetve 😃 persze nem azért mondják, mert így akarják, hanem mert már tényleg kikészitem őket ezzel
ápr. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
köszönd
ápr. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
96%

"sajnos meg nincsen gyerekem , de sose mondanék ilyet a gyermekemnek! Egy anyának nem védeni kéne a gyerekét?"


Mit kellene mondania, nem pszichológus. Gondolom már tele a töke a folyamatos siránkizásof miatt. Elhisszük, hogy rossz ott Ukrajnában, senkinek nem kívánjuk, de engedd el ezt a témát, menj el szakemberhez, mert nekem nagyon úgy fest, hogy PTSD-d van.

ápr. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%

Rem idegesito lehet, amot csinalsz. Mar azt a picsogast is rossz volt olvasni, amit a kerdes ala irtal.

Mar Magyarorszagon elsz, biztonsagban vagy/tok. Nyugodj meg! A vilag esemenyeire nincsen rahatasunk, emiatt aggodni ongyilkossag, tuti dilihazba vezet. Keress fel egy szakembert! Nem irtad hany eves vagy. Probald meg magad megerositeni lelkileg es mentalisan, mert kulonben nagyon nehez eleted lesz.

ápr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%

Nyugodj meg.

Ha félsz a haláltól igaza van anyadnak imadkozz. Nem Isten nem tud erre megoldást csak Isten adni. A halálfélelem az minden emberbe ott van főleg ha közel került a halálhoz és főleg ahogy a templomba mondják ha nem bekultel meg az Istennel vagyis ha nem olyan a kapcsolatotod az Istennel .

Mert halalunk után az Isten előtt megállunk tehát ha jó a kapcsolatod furán hangzik de ez van, akkor nem félsz a haláltól mert atmész a halálból az örök életre.

De anyádat ne zaklasd ilyenekkel , nem pap stb nem tud ezzel kapcsolatban segíteni neked

ápr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%
Vagyis anyud nem Isten ezt akartam fennenb irnicsak kimaradt a vessző az Isten szó után
ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%
Ugy latom a magyarod nem tokeletes. Ezert en azt gondolom hogy felreerted azt amit anyad mond, ugyanis semmi rossz nincs abban amit anyad mondott.
ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
87%
megköszönted már?
ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
97%
Nem érted a lényegét annak, amit az eszedbe akart vésni. Mindenki meghal egyszer, de nem a halál a fontos, hanem az élet. Amíg a halálon rugózol, elfelejtessz élni, pedig az élet az, ami ad, nem a halál. Ne azon agyalj, hogy egyszer vége lesz, hanem legyél hálás azért, hogy megszülettél és élhetsz. Az út ami számít egyedül, nem a vég.
ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!