Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányotok hogy viselkedik...

Lányotok hogy viselkedik 15-16 évesen ?

Figyelt kérdés

Megyeszékhelyen élünk, kertvárosi övezetben. A nagylány mellett van egy általános iskolás és egy ovis fiú is. Férjemmel mindketten dolgozunk, de sokat vagyunk együtt. Rengeteget kirandulunk együtt, biciklizés túrázás. Hétköznapokban is minden reggel asztalnál ülve együtt reggelizunk, hozzuk visszuk őket suliba sportra. Tehát nyugodt normális családi életünk van.

15 éves lányunk pár hónapja megismerkedett egy fiúval. Ezidáig barátnők voltak csak akik jöttek hozzánk vagy a mi lányunk ment át hozzájuk. De: mióta ez a fiú van kezelhetetlen lett. Semmi nem érdekli csak a fiú. Suli után mindig megyek az ovissal az alsos fiúért. Egyben van az általános és a gimi. De a nagylány már nem velünk jár haza nyilván neki már nem négyig van órája.

Így viszont nem én hozom haza. Pár hét alatt ott tartunk (pedig szünet volt) hogy ma suli után nem jött haza.

A férjem hatkor hazajött és felhívta hol van. A fiunal. De a szünet előtt is ez volt. Előtte hétvégén elengedtuk moziba pl de hétköznap soha. Mostmár meg se kérdezi elmehet e. Sőt nem is szól.

Teljesen kivagyok. Mind a ketten kivagyunk.

A ti lanyotok csinál ilyet?



ápr. 8. 20:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%
Tanuljon jól, meg legyetek meggyőződve, hogy rendes-e a srác. Durvák a hormonok :)
ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%

Én megbeszélném vele hogy addig amíg jól tanul és normális a fiú addig oké a hétköznap délutáni kimaradás de nem minden nap illetve azt is hogy meddig maradhat ott és szóljon előre hogy mikor nem jön haza.

Mikor én voltam tini nálunk ez bevált 15évessen.

Hétköznap általában kedden és csütörtökön voltunk együtt majd pénteken akkor nálunk aludtunk délután mentünk átt hozzájuk így szombaton ott aludtam vasárnap jöttem haza 3fele és azóta 13 éve

vagyunk együtt. Nagyon függ attól hogy milyen a fiú mert ha megbízható rendes akkor a lányod se fog elkallódni mellette.

ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%
Nemá, 15 évesen minden további nélkül kimaradhattam este 7-ig. Nem kellett beszámolnom arról, hol és kivel vagyok. Szerintem ti azt a lányt nagyon be akarjátok korlátozni.
ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%
Most kamasz, hadd élvezte már ki.
ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
28%
Nem sokára szexelni fog. Nincs ebben semmi különös.
ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

Enyém 15, 5 éves, de még nincsenek fiúk a láthatáron, vagy csak én nem tudok róla. De alapvetően megbeszéljuk mindig, hol van, kinel van, kikkel van és kb mikorra ér haza.


Nem tudom, hogy egy fiú téma ezen fog e változtatni, de kitartás. Legyetek lazábbak, de azért legyetek jelen is.

ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%
Már ne is haragudj, de tök természetes, hogy egy 15 éves nagylány már fiúzik és nem akarja, hogy az anyja kísérgesse a suliba menet és haza. Amíg jól tanul, eszénél van a kapcsolatban, pl. van esze, hogy a fiúcska óvszert húzzon, meg ilyenek, addig hagyd már élni.
ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

Azt gondolom, tisztázni kell a határokat. Felnő, fiúzik, ezt nektek el kell fogadni, de azt nem, amit itt egyesek írnak, hogy jaj, ö elmehettek minden nap 7-ig, szólni se kellett, hol van, azért álljon már meg a menet...


Üljetek le és beszéljétek àt az úk szabályokat, pl. mittudomén, heti két héthöznap este 7-ig odalehet, de jelezze, mikor megy és érjen haza időben. A tanulmánya ne romoljon, stb. és akkor rendben van a dolog, de ezt nem tűrném el, hogy szó nélkül nem jön haza, még felnőtt emberek is jeleznek egymásnak, ha program van, hogy a másik ne aggódjon, ne a 15 éves legyen már a főnök.


Azt is fektessétek le, milyen következmények lesznek, ha nem tartja be a közösen megbeszélt szabályokat, nem kap pénzt semmire, nem mehet sehova, mert nemtek érte iskola után, nem jöhet át a pasija, ti tudjátok, mit szabtok meg neki, ami rosszul érintené.

ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%
3: Vagy te voltál túl lazán fogva és ezt fickóként mondom.
ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt úgy kell felépíteni, hogy menjen de mondja mikor hova kivel. Nem kell mely beszámoló ha nem akar de tudjátok hol van, ha megy. És egy határt állítsatok fel. Pl hétköznap legkésőbb 5-6-7 re ami szimpatikus, érjen haza. Hétvége szintúgy. Az alapvető szabályok legyenek meg, de legyenek tarthatóak.
ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!