Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire gyakori ,hogy egy...

Mennyire gyakori ,hogy egy szülő kis hiba miatt is brutális szeretetmegvonást alkalmaz a gyerekével szemben?

Figyelt kérdés
ápr. 15. 08:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anno volt ilyen. A húgom volt a tündérkirálylány, mert ő mosolyogva bólogatott mindenre (közben ment a saját feje után, simán átbaxta a szüleinket, de az nem számított). Én nem voltam olyan "simulékony", és így én voltam az utált gyerek.
ápr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezted mennyire gyakori. Igen gyakori.
ápr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem eléggé gyakori. Nálunk is volt és anno kolistársaim is mesélték, köztük olyanok is, akiknek a szüleiből "nem néznék ki".
ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon gyakori. Sok az alkalmatlan szülő.
ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt, gyakorlatilag a semmiért is.


Amikor neki szr napja volt - tehát mondjuk heti 4-5x -, akkor vagy üvöltött, vagy hozzánk sem szólt.


Amióta elköltöztem nem járok haza, fel sem hívom.

Az öcsém otthon él és inkább mindent megcsinál, különben anyu megharagszik. Mindent - szó szerint.

ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is szintén ez van, anyukám amúgy is nárcisztikus meg hangulatember.


Ha van kis gond is gond, már szó szerint patkányoz hülyegyerekez le, teljesen semmibe vesz hiába dolgozok bármennyit. Amikor baja van, keresi a legkisebb hibámat és ordítozik, meg van hogy napokig nem szól hozzám.

Kb 1 hét és költözök el, még most utolsókat is kiengedi a gőzt rám, mindennel szid.


Az én kérdéseim:


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

ápr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálunk is előfordult néha,h anyu pár napig nem szólt hozzám,ha pl későn mentem haza,és nem szóltam.Ez rosszabb v,mintha lecseszett volna,de azért ennek ellenére karakán csaj lett belőle,mindig kiállok az igazamért,szóval maximálisan helyt állok az életben.

Remélem,akiknek olyan köcsögök a szülei,amit fenn írtatok páran,h kb a semmiért is lecseszik és pocskondiázzák,azok amilyen gyorsan csak tudnak,elköltöznek,és én az ilyen szülőkkel minden kapcsolatot meg is szakítanék!Az ilyen szülők miatt van itthon annyi frusztrált,életunt,életképtelen ember-tisztelet a kivételnek!!-,de szerintem mindenhol vannak sajnos ilyenek,nem csak itt Magyarországon:/

ápr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!