Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőtt, munkanélkülivé vált...

Felnőtt, munkanélkülivé vált gyerekednek ezek közül mire és mennyi pénzt áldoznál?

Figyelt kérdés

Ezeket eddig magának fedezte:


- fehérliszt és cukormentes étkezés, tehát teljes kiőrlésű pékárúk, tésztafélékből is a teljes kiőrlésű durumtészták.


- édesség helyett nasinak való gyümölcsök, amikből a legdrágábbanakt szereti: áfonya,eper,mangó,ananász, pomeló,gránátalma. De megeszi az olcsóbb gyümölcsöket is, almát, körtét, szőlőt,szilvát, szinte bármit.


-Prémium kozmetikumokat használ jelenleg, de hajlandó az olcsóbb, Dm-es,Rossmanos termékeket is használni.


-Edzőtermi bérlet, (de otthon is hajlandó edzeni) valamimt heti egyszer Pilates.


-Gitáróra - otthon is tud gyakorlni, de fejlődni nem tud egyedül.


- 2 hetente fodrász (ezt párszor ki tudja hagyni) és kozmetikus (ezt havi egyszer minimum kell neki), havi 1szer körmös (géllak is megteszi neki)


-Ruhából van annyi neki, hogy egy most egy darabig el legyen nélküle, de ha mégis kellene valami tavaszi darab, akkor csakis márkás ruhát vesz fel.


Aztán ott vannak az olyan kiadások mint:


-Ha randira megy menni pénzt illik,szükséges neki adni?


-Ha barátnőkkel találkozik mennyi pénz legyen nála, mennyit adnál neki?


-mozi, szórakozóhely,koncert stb.belépőket milyen gyakran és milyen összegben fizetnél? Mennyi kellene neki adni ha ilyen helyekre megy?



ápr. 18. 13:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
89%

Csak a létfontásságú dolgokra. Egye azt, amit mi! Ne flancoljon! Menjen dolgozni.

14 éves koromtól magam szedem a szemöldökömet, festem a hajam, sőt! Volt hg én vágtam a hosszából. A smink sem létszükséglet. Sem az edzőterem! Majd ha dolgozik, akkor szórakozzon

ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
95%
Ha finanszírozod neki ezeket nem fogja törni magát a melóért! Ha nem lesz ezekre pénze, elmegy dolgozni! Ez mind luxus.
ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
96%
Enni kapna, és az általam alpesetben vasarolt kozmetikai cikkeket használhatná. Ennyi. A többi extra, meg lesz nélküle, ha még nem, akkor ügyészek gyorsabban munkát találni.
ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
97%

Őszintén? egyikre se nagyon...

Enne amit mi, használná az olcsóbb kozmetikumokat. Szóval ami kell a mindennapokhoz megkapná.


Viszont a kondi, gitár, randi, mozi és tarsai had ne az én gondom legyen már.

Aláírom, hogy munkanélküli lett, keressen másikat.

ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
43%

Ha megtehetem és nem okoz semmilyen anyagi gondot, mindent finanszíroznék, kivéve a randi és a szórakozási költségeket.


Ha nem tehetem meg, kizárólag a kaját (édesség, nasi nélkül), és a tisztálkodási szereket (abból sem a luxus márkákat).

ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
90%

Most indul be az idegenforgalom, menjen el dolgozni fagyizóba vagy strandra, amíg nincsen állandó, és lesz mindenre pénze!


Én 12 órákat toltam le vendéglátásban a hőségben, amikor megszűnt az irodai melóm.

ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván az étkezést, tisztálkodást oké. A többit nem. Kéthetene fodrász? Minek?
ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
81%
Várom a következő kérdést, ahol a lany beleszeret egy 30 evvel idősebb pénztárcába...
ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
97%

Kapna enni (extra étrendet csak betegség esetén), nem kellene lakbért és rezsit fizetnie, valamint kimosnám a ruháit - természetesen a házimunkából ki kellene vennie a részét.

Kozmetikumra nincs nagy szüksége, ha nem jár dolgozni, szórakozni, randizni meg gondolom bőven kitartanak az eddigi készletei.

Edzőtermi bérlet luxus, otthon, ingyenes formákban is tehet az egészségéért.

A gitárórát tojom le magasról, ha ilyesmit szeretne, dolgozzon, nem létszükséglet, és semmi baja sem lesz, ha fél evig csak egyedül gyakorol.

Majd rájön, hogy kéthavonta is elég a fodrász, ha sűrűbben akar, dolgozzon.

Szórakozás? Egy kávéra, fagyira tudja meghívni időnkent ő is a másikat. Ennyi. Felnőttnek nem adok zsebpénzt.

A leírás alapján hosszútávon munkanelküliként kíván lébecolni, szóval a felsoroltakat max fél ev8g biztosítanám úgy, ha közben aktívan munkát keres. Ellenkező esetben koszt-kvártély a hazimunkában való maximális részvételéért oszt csókolom, többről ne is álmodjon.

ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
92%
Ha ennyire nagy lábon élt, akkor csak van valami tartaléka, nem? Ha kirúgták is kap 3 havi munkanélkülit.
ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!