Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha ma reggeltől...

Mit csináljak ha ma reggeltől apám mindenért beszól, ideges rám, gúnyos megjegyzéseket tesz?

Figyelt kérdés

Ez még érthető is lenne abban az esetben ha valamit tettem volna, de az égvilágon semmit nem csináltam, sőt tegnap + segítséget is nyújtottam itthon, amit bevallom, nem szoktam.


De ma reggeltől, minta elvágták volna, beindult a "kálvária." Már abba is belekötött, hogy miért nem korábban keltem (8:50-kor ébredtem, megjegyzem, sosem foglalkozik vele, hogy hánykor kelek.) Utána abba kötött bele, hogy miért beszélek anyámmal telefonon (15 éve elváltak.) Illetve neki még egy csúnyát is beszólt telefonon keresztül.


Most meg 10:00 óra körül azt nehezményezte, hogy miért voltam kinn éjjel az erkélyen.

Megjegyzem: általában mindig kinn vagyok az erkélyen éjjel, és sosem baj.


Most meg fel-alá sétálgat a lakásban és hozzám sem szól.


Szerintetek mikor fog ez alábbhagyni, pláne úgy, hogy nem tettem semmit.


Vagy menjek el egy egész napos sétára "túrázás" címen, csakhogy ne legyek otthon?



ápr. 19. 10:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
76%
A hozzáállásod borzalom.... Nagy eséllyel az 5. valaszadonak van igaza, az a probléma, hogy semmit nem csinálsz, nem dolgozol, nem tanulsz, éjjel meg zavarod őt
ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

#6 Most kicsit enyhült már, megkérdezte végre, hogy segítek-e a főzésben, segítek természetesen, és már ez is valami.


De még soha nem láttam ennyire mogorvának.

ápr. 19. 11:55
 13/32 A kérdező kommentje:

#11 Igen, tudom, itt mindig annak van igaza, aki le tud uralni szavakkal egy nála fiatalabbat, hát, hát ez természetes.😂


Egyébként tényleg nem zavarom, még a zenét is fülessel hallgatom, nekem meg közvetlen a szobámból nyílik a terasz, ő meg 2 szobával arrébb alszik, szóval ennyi.

ápr. 19. 11:58
 14/32 anonim ***** válasza:
90%

"Egyébként tényleg nem zavarom, még a zenét is fülessel hallgatom, nekem meg közvetlen a szobámból nyílik a terasz, ő meg 2 szobával arrébb alszik, szóval ennyi."


Azért vette észre, hogy kint voltál, ugye....

ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
25%

"

Tedd össze a két kezed, hogy nem én vagyok az apád, mert én megmondanám, hogy adok 3 hónapot, hogy állást találj és elkezdj dolgozni, különben kiváglak otthonról.


És amíg nincs állásod, addig is elvárnám, hogy napi 8 órán át azzal foglalkozz, hogy legyen. Neked addig ez legyen a munkád, hogy állást keresel."


Mondja ezt a kb.45 éves munkanélküli, akinek évek óta az a szórakozása, hogy itt trollkodik, másokat mocskol és sérteget és bármit kiirsz, megjelenik 5 percen belül szemétkedni.

ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
87%
Nő vagyok amúgy,nem macipapa,van 3 gyerekem,de ha bármelyik ilyen stílusban nyilatkozik meg felnőtt létére,és ilyen lusta here lesz,az apjuk lehet még nyakon is vágja mielőtt én elpaterolom itthonról.De tényleg.Mit képzel már ez a korosztály?El kell nézni,hogy semmit nem csináltok a világon,csak vagytok a világba,mi még dögöljünk bele a munkába,hogy nektek legyen tető a feketék felett?És nem értitek,hogy miért baj,hogy ti éjjel randalíroztok a házban,nappal alszotok,még a normális ember dolgozik.Bunkó módon válaszoltok normális kérdésre,vagyis nem válaszoltok,mert annyi a válasz,hogy mi közöd hozzá.Aztán 19 éves kiscsikó létedre lebohócozol,majd lemacipapázol valakit,akit nem is ismersz.A slussz poén,hogy te akarsz oktatni arról,hogy azért írja valaki,mert névtelenül lehet ezt megtenni.Megmondanám én a szemedbe is,ne aggódj!Nem vagy te senki,hogy nekem tartani kelljen tőled,csak egy elkényeztetett kis nyikhaj.Szedd össze magad,mert ha apád beledöglik a munkába,amibe nem szoktál segíteni, akkor felkopio az állad.
ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
#16 😂😂 Xanax 5mg, naponta 1x, neked lehet 2x, hidd el, csodákat tesz!😘
ápr. 19. 12:07
 18/32 anonim ***** válasza:
15%
#16 Sajnálom a gyerekeidet, komolyan. Abba mondjuk belegondoltál, hpgy vidéken milyen nehéz állást találni, vagy abból kiperkálni az albérletet? Aztán beküldöd 20 helyre és nem is reagálnak? Van részem ilyen mocskoknak, akik még pluszban rákészültek és baszogatták az embert, "na miért nem dolgozol, hol dolgozol, anyád küldjön el kapálni". Az ilyenek áz életedet tönkreteszik, előtte meg az iskolával baszogattak. Könnyen mocskolódsz. Magyarul akkor kiteszed a gyereked érettségi másnapján, ha nincsen állása és nem tudja belőle az albérletet is kiperkálni??? A saját kicseszett nyomorodat akarod másokra, meg unblock a fiatalokra kivetíteni. Meg azt hiszed a mai világban rohadt könnyű fiatalnak lenni?
ápr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Kérlek ne vitatkozzatok, a kérdésemet nem vitainditónak szántam.


Mindenkinek más a felfogása, és a világnézete ezzel kapcsolatban, amit tiszteletben tartok. De azt, hogy engem egy noname emberke "herének" nevezzen, mert éppen valami nem jött ma össze neki, azt nem fogom szó nélkül hagyni, de ez evidens.


Egyébként mindenkinek köszönöm a válaszokat.

ápr. 19. 12:16
 20/32 anonim ***** válasza:
64%
Én pont téged akartalak védeni, nem én vitatkozok, de én meg az ilyen embereket rühellem akik így írogatnak.
ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!