Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha ma reggeltől...

Mit csináljak ha ma reggeltől apám mindenért beszól, ideges rám, gúnyos megjegyzéseket tesz?

Figyelt kérdés

Ez még érthető is lenne abban az esetben ha valamit tettem volna, de az égvilágon semmit nem csináltam, sőt tegnap + segítséget is nyújtottam itthon, amit bevallom, nem szoktam.


De ma reggeltől, minta elvágták volna, beindult a "kálvária." Már abba is belekötött, hogy miért nem korábban keltem (8:50-kor ébredtem, megjegyzem, sosem foglalkozik vele, hogy hánykor kelek.) Utána abba kötött bele, hogy miért beszélek anyámmal telefonon (15 éve elváltak.) Illetve neki még egy csúnyát is beszólt telefonon keresztül.


Most meg 10:00 óra körül azt nehezményezte, hogy miért voltam kinn éjjel az erkélyen.

Megjegyzem: általában mindig kinn vagyok az erkélyen éjjel, és sosem baj.


Most meg fel-alá sétálgat a lakásban és hozzám sem szól.


Szerintetek mikor fog ez alábbhagyni, pláne úgy, hogy nem tettem semmit.


Vagy menjek el egy egész napos sétára "túrázás" címen, csakhogy ne legyek otthon?



ápr. 19. 10:38
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
#20 Elhiszem, és köszönöm, nekik sz@r napjuk van, nekünk ettől nem kell!😁😊
ápr. 19. 12:26
 22/32 anonim ***** válasza:
81%
#16 és gondold már el, elvileg majd EZEK fogják kitermelni a nyugdíjunkat, mire mi oda jutunk. 🤣 Gyönyörű világ lesz. A kérdezőnek ráadásul akkora az arca, hogy be se fér az ajtón, csak tudnám, mire fel... Katasztrófa ez a korosztály, mondom ezt 32 évesen. A mi generációnk még nem volt ekkora nyomorult. A mai tinik meg azt hiszik, körülöttük forog a világ, az ő s*ggükből fúj a passzát szél. Majd megtudják, ha nem lesz apuci meg anyuci, ők meg ott lesznek csupasz s*ggel, 0 bedolgozott évvel, 50 évesen és kénytelenek lesznek megpróbálni magukat eltartani. Majd mehetnek a híd alá. Tisztelet a ritka kivételnek.
ápr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
15%
Ha 33 éves vagy, szánalom, hogy így beszélsz...
ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
12%
32, bocs.
ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
59%

Én ilyenkor csak elkerültem ahogy tudtam. Becsuktam a szobaajtóm és megszűntem létezni is. ☹️ Addig tartottam vissza a szükségleteimet, amíg csak tudtam, de persze amint kitettem a lábam, azonnal kezdte a piszkálást.

Szerintem te is tedd ezt, jobbat úgyse tudsz.

35/N

ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
80%
18,ne sajnáld,senki nem mondta,hogy el kell költözni,azt se hogy albérletbe.Azon vagyunk az apjukkal,hogy segítsük őket elindulni az életbe.Dolgozni aki akar,az tud.Mi is vidéken élünk,mégis tudunk dolgozni 16,és 18 éves korunktól folyamatosan.Tanulni is lehet,ameddig egyetemre járnak ,nem is kell főállásban dolgozni.Keveritek a szezont,a fazonnal.A kérdező se nem dolgozik,se nem tanul.Viszont 1 éve nagykorú,és ide a rozsdás bökőt,hogy ezt ki is kéri magának,ő azt csinál amit akar.Nem vagyok én sem idős,38 éves,3 gyerekes anya vagyok,a gyerekek előtt, között is dolgoztam,sőt,ameddig gyeden voltam,addig is,csak akkor még a kertet csináltam,meg voltak állatok is,hogy ki legyen egészítve a családi kassza.A férjem pedig ezidő alatt is dolgozott,volt,hogy 12 órában.Olyan nincs,hogy valaki nem tud dolgozni,max olyan van,hogy nem akar.De mondom mégegyszer,hogy nem azt mondtam,hogy bárkinek 18 évesen azonnal el kell költözni,hanem azt,hogy ha valaki befejezi a tanulmányait,az kezdjen el dolgozni,de minimum segítsen otthon,és ne éjszaka éjen,nappal aludjon.Vagy ez tök normális,hogy valaki azt mondja,hogy semmi közöd hozzá,mert nagykorú vagyok,igaz,hogy nem dolgozok,nem tanulok,kérvényt kell benyújtani hogy segítsek,de nehogy szólni merészelj,hát nekem jogom van itthon lakni,nem is értem miért zavar,hogy egy felnőtt,lusta embert kell eltartanod?Kedves kérdező.Nekem xanaxra nincs szükségem köszönöm,nem az én gyerekem vagy.
ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
15%

Én megkérdezném helyetted, hogy miert ingerült.

Lehet az is, amit valaki mondott, hogy más felhúzta, lehet a szeretője szakított vele es rajtad veri el a port.

Lehet a szeretőjének pont nem kell a szep apukad es a szerető rádkeni hogy miattad nem kell neki apad.

Nem tudni, mindenesetre utalom, mikor egy szülő így viselkedik a gyerekével, aki ki van neki szolgáltatva. Nem tudsz anyukádhoz menni?

ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
47%
27.Miért lenne neki kiszolgáltatva?Nem 9évés,hanem 19.Felnőtt ember.Azt csinál,oda megy,ahová akar.El kellene menni dolgozni,és akkor akár el is lehet költözni,ha otthon olyan rossz,ahol van fedél a feje felett,fizetve van helyette is a rezsi,meg ételt is ingyen kap.Meg lehet ám próbálni.Csak akkor lehet,hogy napközben dolgozni kell,nem lehet aludni,és éjszaka nem lesz energia a teraszra mászkálni,amivel az összes többi,normális életet élő,éjjel aludni akaró embert zavarod.Meg nem bosszantja az bért,hogy neked semmi dolgod egész nap.Volt az a mondás régen,hogy:aki nem dolgozik,ne is egyék!
ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
47%
Neked mi közöd hozzá utolsó? Másrészt fizess ki a mai bérekből egy albérletet. Egyébkent nekem is megszabadta apám 18 felett, hova mehetek, pont nem érdekelte.
ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
36%
28 as a szokasos frusztralt provokatív szadista troll
ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!