Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy gondolkodnátok a következ...

Hogy gondolkodnátok a következő kérdésben?

Figyelt kérdés
Szüleim augusztus 20. Án meg szeretnék nézni Pesten a tüzijátékot, (érdekes módon eddig se volt akadálya hogy felutazzanak akár csak 2 essben is, de valahogy "most került elő"), de úgy hogy ott aludnának az általam bérelt és fizetett albérletben. Erre ti hogy reagálnátok?

#Szülő - gyermek viszony
ápr. 22. 02:57
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Én jó viszonyt ápolok a szüleimmel, így számomra nem lenne kérdéses, hogy rendben van.

Nektek milyen a viszonyotok? Vagy miért ne engednéd meg nekik?

ápr. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem túl jó, de azért megszakítani se szeretném a kapcsolatot... Viszont elegem van az itthoni csicskulásból, saját életet szeretnék akkor is ha sértődés van. (különben énis utaztam már fel csak azért hogy még nézzem,és érdekes módon nem jelentett gondot h nem tudtam ottaludni pl haveroknál hanem utcso vonattal hazautaztam..)
ápr. 22. 03:24
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha akkor egyszer, egy éjszakán ott alszanak, azzal mi a gond? Ezzel nem veszélyeztetik a függetlenségedet.

És kicsit (nagyon) zavaró az "elegem van az itthoni csicskulásból" mondatrész, mert ez azt jelenti, hogy te, most, ott vagy a szüleidnél.

ápr. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Még... De jövő hónaptól dolgozok Pesten és amiatt kell az albi is...
ápr. 22. 04:13
 5/15 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Ha a kapcsolatotok ilyen, akkor érdemes őket egy estére vendégül látni, mert így jóindulat kredited keletkezik, és ha legközelebb ők nem akarnak neked kedvezni valamiben, ami nekik nem érdemi erőfeszítés, akkor van igazolás arra, hogy ők azok, akik a kapcsolatotok javulását hátráltatják.
ápr. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Ez vicces hogy te meg náluk laktál 20 evig is akár de ők meg ott se aludhatnak nálad.
ápr. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám 1-2 havonta jönnek a szüleim egy egész hétvégére mert 250 km-re költöztem tőlük. Imádjuk egymást úgyhogy örömmel látom őket vendégül. Ők az Alföldön laknak én meg hegyvidéken. Úgyhogy mindig alig várják hogy menjünk kirándulni a hegyekbe. 😁
ápr. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a baj? Anno engem is meglátogattad néha. Nálad összekötik a látogatást a tűzijátékkal.
ápr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy esetét nálad szeretnének aludni. Mi a baj ezzel? Attól, hogy saját életed van nem azt jelenti, hogy időnként nem lehetnek ott a szülők, vagy te náluk. Ha hetente mennének, hogy ott akarnak lennie megérteném, hogy kiakadsz, de egy este miatt nem tudom, hogy miért problémázol
ápr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Bocs kérdező, de nem vagy normális.
ápr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!