Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy gondolkodnátok a következ...

Hogy gondolkodnátok a következő kérdésben?

Figyelt kérdés
Szüleim augusztus 20. Án meg szeretnék nézni Pesten a tüzijátékot, (érdekes módon eddig se volt akadálya hogy felutazzanak akár csak 2 essben is, de valahogy "most került elő"), de úgy hogy ott aludnának az általam bérelt és fizetett albérletben. Erre ti hogy reagálnátok?

#Szülő - gyermek viszony
ápr. 22. 02:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Lehet nagyon kisarkítottam, mert váratlanul ért, mert 5 évet töltöttem eddig is fönt különböző szállókon, koliba, albérletbe, de egyszer se merült föl eddig ilyen eset. Nyaralni stb.ugyanúgy menni fogunk, viszont aznapra ha valaki mással szerveztem le azt az estét az kissé para lenne hogy szüleim is ott lennének,mert csak 1 szoba van.. Amúgy ha nem ilyen különleges alkalom lenne, akk nem lenne jelentősége
ápr. 22. 11:15
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
már most tudod, hogy aznapra nőt akarsz felviini? Hát majd viszed egy nappal később..
ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Férfit, de mindegy ebből a szempontból..
ápr. 22. 11:29
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagy élmény pont augusztus 20.án szexelni a tüzijárék alatt😅
ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nos, ha az én anyámról lenne szó, a lábát be nem teheti a lakásomba, mert az élő fába is beleköt, de szó szerint.


Nem tudom, a te szüleid milyenek, de ha nem ennyire elcs.szett a gondolkozásuk, hogy számonkérnek, miért nincs függönyöm, akkor miért ne mehetnének egy éjszakára?

ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!