Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem fel a kapcsolato...

Hogyan vegyem fel a kapcsolatot a gyerekemmel?

Figyelt kérdés
Ezelőtt nagyon sok évvel feltehetően született egy gyerekem (ha jól számolok idén augusztus-szeptember környékén kell tölteni a 28.évét). De semmi biztosat nem tudok, mert amikor az akkori barátnőm néhány hónapos kapcsolat után közölte, hogy terhes, én azonnal megszakítottam vele a kapcsolatot. Azóta rengeteg idő eltelt az utóbbi 1-2 évben sokat gondoltam rá, hogy mi lett vele végül, egyáltalán megszülte-e a gyereket? Elkezdtem interneten keresztül és nemrég meg is találtam. Új néven van fent, férjezett és 3 gyerek van megadva gyerekeiként és a képek alapján is 5 fős családról beszélünk. 2 lánya és 1 fia van. A fiú túl fiatal ahhoz, hogy az enyém legyen, 19-20 körül van. De a két lányról nem nagyonnrudom megállapítani, hogy pontosan mennyi idősek vagy melyik az idősebb, ilyen 23-24 és 27-28 közöttinek néznek ki mindketten. Összeszedtem a bátorságom és ráírtam az anyjukra, kedvesen bemutatkoztam és a gyerekemről érdeklődtem. A választ viszont nem tettem zsebre, dühödten elküldött a pokolba, és még finoman fogalmaztam. Azt írta, hogy egyik sem az enyém, elvetette az enyémet és ne merjek a közelükbe menni. De ezt nem tudhatom biztosra, a 2 lány közül ránézésre lehet az egyik az enyém, sőt a bátyám szerint akár kétpetéjű ikrek is lehetnek és lehet mindkettő az enyém. A vezetékneve ugyanaz mindhárom gyereknek, adatlapukon nincs feltüntetve a születési dátumuk. A szülőkkel nem lehet értelmesen beszélni, csak dühöngenek. Jó ötlet lenne ráírni egyikükre? Vagy lehet nem is tudják,hogy egyikük nem az apjuk-é? Vagy keressek fel régi, közös ismerősöket és érdeklődjek előbb náluk? De lehet hogy az anya már riasztotta azt a pár közös ismerőst, hogy ne mondjanak nekem semmit.

ápr. 26. 08:27
 101/135 anonim ***** válasza:
95%

94

Igen, ez egy metszete a tarsadalomnak, es ebbol a kis metszetbol is latszik, mennyi fszparaszt hagyja el a gyereket ilyen-olyan modon, es hogy ez mit tesz a gyerekkel, aka mentalis allapot. Jol latod. Feltalaltad a spanyolviaszt a kommenteddel. Nem veletlen az a sok indulat.

ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/135 anonim ***** válasza:
9%
Az indulat mindig a belső bizonytalanság és kisebbrendűségi komplexus jele. Aki stabil, az sosem indulatos.
ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/135 anonim ***** válasza:
100%
Igy van. Spanyolviasz. Nezz korul, hany stabil embert latsz ebben a vilagban? Es a lelepo (aztan esetleg evtizedekkel kesobb megjeleno) spermadonor csak egy verzio a milliobol, ahogyan mi emberek megnyomoritjuk egymast.
ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/135 anonim ***** válasza:
64%
Az is meglep, mégha spanyolviasz is, hogy itt a gyk-n is úgy tudnak emberek küzdeni életre halálra, mintha bármi is múlna rajta :D
ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/135 anonim válasza:
100%

Úr Isten….pár kommentet olvastam el az elejéből, de már így felb*szott az egész….még te vagy felháborodva, hogy nem lehet nyugodtan, értelmesen megbeszélni velük ezt az egészet?! Észnél vagy ember? Cserben hagytad az akkori barátnődet egy elég komoly ügyben! És még van pofád ehhez? Még majdhogynem neked áll feljebb??

Ennyi időt vártál basszus….így már ne is legyél rá kiváncsi! Ne írjál te aztán senkire se, mert k*rva nagy galibát és fájdalmat tudnál okozni. Ezt engedd el egy életre

ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/135 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem vagy az van, hogy a kérdezőt épp most rúgta ki valami nő, és most hirtelen eszébe jutott a harminc évvel ezelőtti nő, meg hogy ó ő apa is lehetne.

Vagy csak egy troll, aki a szórakoztatásunkra találta ki ezt az egészet.

ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/135 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kérdező, nincs semmiféle jogod. Apai jogaid, ptk szerint, nulla, abszolút semmi, még vélelmes sem. Erkölcsi jogod szintén nulla, azt eljatszottad régesrég, amikor nem kerested a gyerek kiskorúsága idején. Ráadásul egyáltalán nem biztos, hogy te vagy a nemző, az életkorokat csak tippelgeted, az exed pedig azt mondja, elvetette azt a gyereket. Te mégis tutira veszed. De mondom, még ha tényleg úgy is van, nulla, zéró, semmi jogod nincs feléjük. A jogok ugyanis kötelezettségekkel is járnak. Te semmilyen kötelezettségedet nem teljesítetted. Így aztán jogosultságod sem keletkezett.
ápr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/135 anonim ***** válasza:
100%

A semmiért nem dühöngenének és fenyegetőznének. - öhm... én mondjuk nem, hanem az első néhány üzenetet követően bemennék a rendőrségre, hogy ez a férfi zaklat engem, és lesznek szívesek kezdeni vele valamit, mert súlyosan elmebeteg azt hiszi, övé a gyerekem és féltem a családunkat.


Ennyi lenne. Nem pazarolnék rád betűt, de intézném a távolságtartásit.

ápr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/135 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a kérdező elmebeteg. Csak találgatja az életkorokat.
ápr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/135 anonim válasza:
70%

Engem anyam hagyott el 22evvel ezelőtt. Tudod mit tennek ha most felkeresne anyam? Elhivnam egy helyre ahol nincsenek emberek….es ugy megvernem a helyszínen🤬Kezet labat egyesevel eltortem! B@szni volt eszetek mi??????????!!?!!!!

Ha a tied is az a lany, akkor mivan??? Mellette voltal? Nem! Akkor?

Miert akarod tonkre tenni a lelki világát??!! Mit gondolsz majd beszelgetni fog veled? Nem is ismer! Azt hiszed apának fog hivni?Te tenyleg ilyen hulye vagy?

IDIOTA!!!

ápr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!