Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem fel a kapcsolato...

Hogyan vegyem fel a kapcsolatot a gyerekemmel?

Figyelt kérdés
Ezelőtt nagyon sok évvel feltehetően született egy gyerekem (ha jól számolok idén augusztus-szeptember környékén kell tölteni a 28.évét). De semmi biztosat nem tudok, mert amikor az akkori barátnőm néhány hónapos kapcsolat után közölte, hogy terhes, én azonnal megszakítottam vele a kapcsolatot. Azóta rengeteg idő eltelt az utóbbi 1-2 évben sokat gondoltam rá, hogy mi lett vele végül, egyáltalán megszülte-e a gyereket? Elkezdtem interneten keresztül és nemrég meg is találtam. Új néven van fent, férjezett és 3 gyerek van megadva gyerekeiként és a képek alapján is 5 fős családról beszélünk. 2 lánya és 1 fia van. A fiú túl fiatal ahhoz, hogy az enyém legyen, 19-20 körül van. De a két lányról nem nagyonnrudom megállapítani, hogy pontosan mennyi idősek vagy melyik az idősebb, ilyen 23-24 és 27-28 közöttinek néznek ki mindketten. Összeszedtem a bátorságom és ráírtam az anyjukra, kedvesen bemutatkoztam és a gyerekemről érdeklődtem. A választ viszont nem tettem zsebre, dühödten elküldött a pokolba, és még finoman fogalmaztam. Azt írta, hogy egyik sem az enyém, elvetette az enyémet és ne merjek a közelükbe menni. De ezt nem tudhatom biztosra, a 2 lány közül ránézésre lehet az egyik az enyém, sőt a bátyám szerint akár kétpetéjű ikrek is lehetnek és lehet mindkettő az enyém. A vezetékneve ugyanaz mindhárom gyereknek, adatlapukon nincs feltüntetve a születési dátumuk. A szülőkkel nem lehet értelmesen beszélni, csak dühöngenek. Jó ötlet lenne ráírni egyikükre? Vagy lehet nem is tudják,hogy egyikük nem az apjuk-é? Vagy keressek fel régi, közös ismerősöket és érdeklődjek előbb náluk? De lehet hogy az anya már riasztotta azt a pár közös ismerőst, hogy ne mondjanak nekem semmit.

ápr. 26. 08:27
 111/135 anonim ***** válasza:
17%
Biztos nem a te gyereked, csak perelt volna gyerektartásért a nő.
ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/135 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy az a vicc H a kérdező (aki nyilván eltűnt) úgy próbálja beállítani mintha az anyuka lenne a rossz amiért csúnyán beszélt vele 30 év után úgy hogy valaki a semmiből ráír hogy hoppá az egyik gyereked az enyém,komolyan mondom nem is értem
ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/135 anonim ***** válasza:
2%
2-es: a nő volt nagy kur va, hogy 3 hónapos ismeretség után teherbe ejtette magát. Én valamelyik barátot keresném meg a régiek közül, de nem most rögtön, hanem majd ha már csillapodtak a kedélyek.
ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/135 A kérdező kommentje:
Marketplace-n láttam az egyik lány hirdetését, egy laptopot árul és azzal kapcsolatban ráírtam, a laptopról érdeklődtem! Közben rákérdeztem, hogy mennyi idős, mondta, hogy 27! Kérdeztem akkor '96-os vagy '97-es, és mondta, hogy '96-os! Tehát csak az enyém lehet, mert én '96 januárjában szakítottam az anyjával, akkor már terhes volt! Ha az enyémet elvetette volna akkor 1-2 hónap múlva férjhez is kellett volna mennie és újra teherbeesnie! Tehát hazudott és tényleg van egy gyerekem! Lehet hogy találkozni is fogok vele a laptop ürügyén!
ápr. 29. 14:40
 115/135 anonim ***** válasza:
97%
Hulye vagy.
ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/135 A kérdező kommentje:
Te vagy a hülye.
ápr. 29. 15:01
 117/135 anonim ***** válasza:
76%

Nem en akaromttonkretenni egy felnott ember eletet.


Amugy miert kellett volna ferjhez mennie az exednek, ahhoz, h ujra terhes legyen? Toled is az lett jo hamar. Lehet nem tud vedekezni, vagy direkt arra utazott, hogy megfogjon egy pasit a gyerekkel, kb mindegy melyiket. A masik jelolt bevalt, ha meg mindig egyutt vannak.

ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/135 anonim ***** válasza:
97%

Végül is csak a válaszok 99%-a írta hogy hagyd békén

Amúgy mi a terv hogy laptop vásárlas közben meg kérdezed hogy mit tervez az elkövetkező 10 évben? Vagy kérsz árengedményt azzal hogy figyu én vagyok az apád adhatnád olcsóbban

ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/135 A kérdező kommentje:
Megkérdezem a testvéréről, hogy ikrek-e. Aztán kérdezek a munkájáról,hobbijáról, hol lakik,mit tanult stb.atb.
ápr. 29. 16:03
 120/135 anonim ***** válasza:
97%
Tuti kamu, ennyire nem lehet beteg valaki
ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!