Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bántónak találnád, ha a...

Bántónak találnád, ha a fiad/lányod nem menne haza anyáknapjakor?

Figyelt kérdés
Egyetemista, három hetente jár haza. Az anyák napja pont második hétre esik, tehát az anyák napját követő hétvégén megy haza, ha marad a három hetente megy haza elképzelésnél. Programja elvileg nincs az egyetem városában, szimplán az az indok, hogy nem akar négy órát utazni pénteken, meg vasárnap három órát vissza, mert túl sok időt vesz el és közelednek a zh-k.
ápr. 28. 10:57
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
55%
Nem 2 hét múlva kell megírni a zh-kat, de erről neked fogalmad sincs, mert egyetemnek közelében se jártál. És nem is két napot kell rájuk készülni.
ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
82%

41.

Egyértelmű, hogy se gyereke, se egyetemi tapasztalata, amiket itt összehord.

Valami falusi, mindent jobban tudok, leuraló mintapéldány.

ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
15%

39es írta nincs fontos dolga csak lusta lemenni anyák napjára mert az anyját csak ATM-nek tekinti aki másra se jó.

Bár a szülő hibája ha ilyen önző, egoista 0 empátiával rendelkező embert nevelt.

ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
10%
#41,42: hát nem. 2 diplomám van, egyik sem könnyű egyetem. Fővarosban lakom es van egyetemista gyerekem, úgyszintén nem könnyű szakon. Lehet lepontozni, de ezek tények.
ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
15%

44.

Ki hiszi el ezt neked?

Úgy gondolkodol, mint egy paraszt matriarcha...

2 egyetem, persze.

ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
76%

5ösnek uzenem. Hogy mi tavaly parom szulinapjan ami amugy pont anyak napjara esett epp welness szallodaba voltunk. Ugyhogy se az anyja nem volt otg a parom szulinapjan, sem o az anyja mellett anyaknapjan.

Senki sem lett ongyilkos, egy het mulva mentunk anyoshoz viraggal o meg vart munket tortaval. 😃


A sajat anyammal kozel 10 evet laktunk egymastol 200 km re. Ebbol a 10 evbol kb 2x ha sikerult a szuletes napokon osstejonni. Minden mas esetben egy ket hettel utana talalkoztunk.


Aki ilyesmin megsertodik az vegtelenul onzo.

ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
36%
44 fogadok egy velejeig romlott mergezo masikra ratelepedo szulo vagy. Aki kb rad se nyitja az ajtot . De ha igen azt is kenyszerbol. Mindenesetre elfog jonni az ido amikor minden kapcsolatot megszakit majd veled.
ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
69%

Nem gondoltam volna, hogy mások életében ilyen fontos az anyák napja. Nálunk ez egy kb névnappal egy szinten lévő ZS kategóriás ünnep volt. Ha épp hazamentem akkoriban akkor adtam valami virágot vagy piát, de úgy a konkrét dátum soha nem volt fontos.

Most már én is anya vagyok, de még mindig nem érzem hogy az lenne, mondjuk az én gyerekem még kicsi is nagyon. Találkoztunk anyámmal most hétvégén is, előző hétvégén is, mert így jött ki. Pont következő hétvégén már nem fogunk. Biztos hogy nem egy ilyen súlytalan ünnep köré fogom szervezni az életemet.

ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
75%

11-es, még szép, hogy felnevelt, ha már gyereket akart.


Nem én akartam megszületni, hanem Ő akart gyerekezni - kár, hogy ez kimerült a napi szintű passzív-agresszióban...

ápr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
33%

Anyósom egyik évben azt mondta a férjemnek, hogy neki már nincs anyja, mert mi az, hogy pici gyerekkel nem autózott el hozzá, hogy fél órát ott legyen... Az nem számít, hogy az első anyák napját én is a gyerekemmel akartam tölteni, hogy nem lehet fél óra után eljönni, mert akkor azon sértődik meg, semmi, csak az számít, hogy lehet valamin hisztizni...


Anyukám ezzel szemben minden évben egy héttel előbb/később van megköszöntve, pedig neki a születésnapja is május 1., de ő sosem sértődik meg ilyenen.


Elég gáz, ha csak azért jön haza a gyerek, hogy nehogy sértődés legyen...

ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!