Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bántónak találnád, ha a...

Bántónak találnád, ha a fiad/lányod nem menne haza anyáknapjakor?

Figyelt kérdés
Egyetemista, három hetente jár haza. Az anyák napja pont második hétre esik, tehát az anyák napját követő hétvégén megy haza, ha marad a három hetente megy haza elképzelésnél. Programja elvileg nincs az egyetem városában, szimplán az az indok, hogy nem akar négy órát utazni pénteken, meg vasárnap három órát vissza, mert túl sok időt vesz el és közelednek a zh-k.
ápr. 28. 10:57
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
12%
30as, én meg annak örülök hogy a gyerekem nem csak akkor jön ha neki kényelmes és ha kell neki valami.
ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
62%

Ezt az anyák napját amúgy ki találta ki?

Semmi jelentősége. Pont, mint az erőltetett gyűljünk össze karácsonynak.

A hétköznapokon szeressen, ne egy kinevezett dátumon kösztöntgessen, meg utazgasson, mert ez az országos, álszent elvárás.

Meg költse a pénzét a túlárazott gazokra.

Nekem amúgy is a tanulás mindenek felett, úgyhogy írjon jó ZH-t, legyen sikeres az életben, nekem az a legfontosabb visszaigazolás az anyaságomban.

ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem. Már most tudom, hogy nem lesz itthon , sőt egész májusban nem tud hazajönni.
ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
80%

"én meg annak örülök hogy a gyerekem nem csak akkor jön ha neki kényelmes"


#31 te tényleg örülsz annak, hogy rákényszeríted a gyereked, hogy jöjjön akkor is, ha neki az nem kényelmes?


👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
4%

te tényleg örülsz annak, hogy rákényszeríted a gyereked, hogy jöjjön akkor is, ha neki az nem kényelmes

Valljuk be őszintén, hogy ha csak akkor megy valaki amikor neki kényelmes, az baromi önző. Nyilván nem kell túlzásba esni, folyton csak másoknak megfelelni, de azért eléggé elszakadt a ló egyesekkel, mert már micsida elvárás szegény gyerekkel szemben, hogy esetleg 1 héttel korábban menjen, mint a megszokott.

Lehet, hogy nem kedvelem a férjem minden rokonát, de a kedvéért évi 1-2x jópofizom velük a férjem kedvéért.

Nem arról volt szó, hogy a gyerek adja fel az álmait és a karrierjét és költözzön egy zsákfaluba, mert az anyja magányos. Nem is minden hétvégéről van szó. Csupán arról, hogy 1x maskor menjen, mint a megszokott. De ugye csak a gyerek számít.

2024-ben csak a gyereknek lehetnek igényei és az ő kényelme mindenek felett. A szülő ne várjon semmit, sőt ne érezzen semmit, ha a gyereknek nincs kedve anyák napján felköszönteni személyesen, pedig semmi fontos dolga sincs az teljesen rendben van. Hát nincs. Önző generációt sikerült nevelni. Tisztelet a kivételnek

ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
75%
Fantasztikus egoista szülő vagy, gratulálok
ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
19%
Miért is? Jelen esetben a gyerek az egoista, aki nem képes 1 héttel előbb menni, mert csak.
ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
28%
Nem.
ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
79%
De gyerekes, éretlen vagy vénségedre, 35-ös! De van fontos dolga, azért nem megy. Ha nem lenne fontos dolga, nevezetesen tanulás az egyetemen, akkor menne.
ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
0%
#39: a leírás alapján nincs fontos dolga. Nincs vizsgája hétfőn, a zh-k közelednek, nem pedig hétfőn, kedden lesznek. A tanulás fontos, de 2 hét múlva is fontos lesz. Jelen esetben a gyerek egy önző egoista, akit önmagán kívül senki sem érdekel.
ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!