Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tesztek olyankor, ha...

Mit tesztek olyankor, ha valaki az utcán veri a gyerekét vagy ordít vele?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyennel találkoztam. Bántalmazott gyerek voltam, felfordul a gyomrom és egész nap ideges leszek, ha találkozom hasonlóval.

Sosem mondtam még egyiknek sem semmit, legszívesebben nyilván eltörném az állkapcsukat.


ápr. 29. 21:31
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
89%
40es, te igen agyatlan vagy. Egyébként kikérem magamnak, hogy a gyerekek gonoszak, mert ez ebben a formában általánosít, az összesre írod. Én sem voltam az gyerekként, most pedig a gyerekem sem az. Érdekes módon, engem hál isten nem pofozgattak, mégis normális, jó lelkű ember lett belőlem. Az erőszak bármely formája csak a megoldás hiánya. Erőszakos barom vagy, ezen nincs mit ragozni. Szégyen.
máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
89%

"...sokan rendőrt sem hívnak, ahhoz is gyávák."


Vagy nem gyáva, csak értelmes, tudja hogy mire a rendőr kiér, addigra mindenki eltűnt. Ha mégsem, akkor meg majd járhat tanúskodni a bíróságra, aztán remélheti, hogy a támadó vagy a rokonsága, barátai nem várják meg egy kis négyszemközt beszélgetésre a tárgyalás után...

máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
82%
Állampolgári kötelességed, csak úgy megsúgom 42. Én 1 esetet láttam, autóba ültek, szegény nőt otthon minimum bucira verte a faszi, de nem bírtam olvasni a rendszámot, amúgy jelentettem volna ezt is.
máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
17%

"Állampolgári kötelességed, csak úgy megsúgom 42"


Súgd. Idézd is, kérlek, forrással, linkkel együtt.

máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
0%

"...nem bírtam olvasni a rendszámot, amúgy jelentettem volna ezt is."


Mert amikor mondjuk a Tesconal látod hogy apu pofozza Janikat, akkor be tudod azonosítani, hogy Kovacs Péter, született 1980. Január 12, Alsóörs, stb....

máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
11%
45, a tescoban Janikát pofozgató apukáról van biztonsági kamera által felvétel. Szívesen. De nem gondolkodhatok helyetted mindig..
máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:

46!


TescoNÁL. Nem Tescoban. Szívesen.

máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
De még mielőtt bele kötnél egy példába, tessék pár masik: az utcasarkon, a buszmegalloban , a kisbolt előtt, a játszótéren, stb, ahol nincs kamera.
máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
Tescon kívül is van kamera. Nem kell a kifogás. Egy ismerősöm erre cseszett rá pont...
máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
63%

Tessék, ha már Google használata ennyire nehezedre esik:


A magyar Büntető Törvénykönyv [1] 166. §-a szabályozza.


Aki nem nyújt tőle elvárható segítséget sérült vagy olyan személynek, akinek az élete vagy testi épsége közvetlen veszélyben van, vétség miatt 2 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!