Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tesztek olyankor, ha...

Mit tesztek olyankor, ha valaki az utcán veri a gyerekét vagy ordít vele?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyennel találkoztam. Bántalmazott gyerek voltam, felfordul a gyomrom és egész nap ideges leszek, ha találkozom hasonlóval.

Sosem mondtam még egyiknek sem semmit, legszívesebben nyilván eltörném az állkapcsukat.


ápr. 29. 21:31
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
86%

Kihívhatom a rendőröket, szrnak rá, a gyerekvédelem mint olyan NINCS Magyarországon, szóval ez van.


Sajnálom azt a gyereket, mert én is bántalmazásban nőttem fel, de érdemben nem tudok neki segíteni, sőt, ha anyuka-apuka olyan, engem is megüt.


Szóval nem játszok hős megmentőt, mert semmi nem változik érdemben, max engem is félig összevernek.

ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
68%
Ilyet még nem láttam, de olyat, hogy a hisztiző kiskölyök az anyját rugdosta, olyat igen, az meg csak puszilgatta. Na erre mit léptek?
ápr. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
36%
Semmit.
ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
34%

A legtöbb mai kölökre ráfér a verés.

Mondom ezt úgy hogy szerencsére megúsztam a gyereknevelést.

ápr. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
86%

Ne hagyd szó nélkül, ha ilyet látsz.


Oké, 4, odamész. És? Mit mondasz? Ne üsse a gyereket? Tudod, mi lesz? Akkor, ott abbahagyja talán, aztán a négy fal között még ezt a plusz dühöt is rajta vezeti le.

ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
46%

"A gyereket jól megkell nevelni, mint a katonaságnál."


Téged meg jól MEG KELL tanítani helyesen írni. Remélem nincs gyereked.


Majd az ötéves Marika legyen már katona, a büdös életbe, nincs itt hülyéskedés!

ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 Metionin ***** válasza:
83%

Nehéz kérdés, mert ha szólsz akkor általában a szülő ott az utcán abbahagyja de otthon kétszeresen adja meg. Nálunk is ez volt. Egyszer valaki meglátta ahogy anyám a hajamnál fogva rángat és rászólt, egyrészt otthon a többszörösét kaptam mert anyám pluszban feldühödött amiért meglátták és "szégyenbe hoztam", másrészt onnantól ha szerinte valamiért ütést érdemeltem, csak jelezte hogy otthon kapás lesz és amíg hazaértünk, még jobban felhergelte magát és sokkal nagyobbat kaptam mint amekkorákat az utcán adott volna.

Iszonyatosan viszket a tenyerem ha ilyet látok, pont azért, mert tapasztaltam. Eddig nem szóltam egyszer sem, bár már jó ideje nem láttam ilyesmit és akkoriban amikor ez gyakoribb látvány volt az utcán, én is kevésbé voltam még magabiztos, csak a belső düh volt meg. Most már lehet, hogy szólnék bár még mindig bizonytalan lennék, mert általában csak azt érik el ezzel hogy otthon a gyerek duplán kap és a szülő max rájön, hogy ne az utcán üsse a gyereket hanem ott, ahol nem látják.

ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
14%
Mi a f@szomért kell a büdös kölköt sajnálni?Ha nem ért a szép szóból,majd a pofont megérti.
ápr. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
90%
Te is a verestol lettél ilyen bunkó
ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
90%
Volt, akire rászóltam (felnőtt férfi egy bolt előtt a kb 3 éves fiát verte), utána engem is meg akart verni
ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!