Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a szülők hajléktalanná...

Ha a szülők hajléktalanná váltak mit lehet tenni hogy a gyermeküket ne veszítsék el?

Figyelt kérdés

máj. 1. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 A kérdező kommentje:
Apuka keres segédmunkát csak nem talál. Ezért mondtam hogy csak magyaráztok itt olyanról amiről fogalmatok sincsen. Pont úgy ahogy gyári munkára is jelentkezett de abból sem sok van.
máj. 1. 13:48
 22/79 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, te sem írod le a részleteket, csak csepegteted az infókat, meg leoltod a válaszolókat. Pedig a többségnek igaza van.

Megoldásokat is írtak, de tessék, írok én is: ha ott nincs nagyon munka, ahol a szóban forgó család van, akkor el kell menni az országnak abba a részébe, ahol van meló.

Hol keresgél munkát az apa, hogy még gyári munka meg segédmunka sincs feléjük?

máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
97%
Családsegítő. Nincs valami rokon, akihez mehettek? Az utcán nem nevelhettek gyereket. Apuka keressen bármit, bárhol.
máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
92%

Poros kisfaluban élek, de esküszöm, hogy aki akar, talál munkát. Igen, vannak áldozatai, 30 km-t kell utazni naponta, de megtérítik. Igen, korábban kell felkelni 1 oraval, van hogy a hajnali busszal kell menni, a legkésőbbivel hazajönni, de van munka.

Aki a kifogásokat keresi, az nem talál csak. Le lehet pontozni.

máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 A kérdező kommentje:
Mert nem megoldások vannak tisztelet a kivétlenk akik írtak azt is őket felpontoztam hanem azon gondolkoznak hogy a családot hogy lehet leoltani és ők jobban tudják hogy hol mennyi és milyen munkák vannak.
máj. 1. 14:10
 26/79 anonim ***** válasza:
91%

Az egész országban nem talált munkát, sem külföldön? Sok munkahely ad szállást, oda kell menni mindkettejüknek.

Ott rakjanak össze annyit, hogy Budapesten vagy az osztrák határ közelében béreljenek lakást, ott mindig van munka.


Ha meg nem akarnak mozdulni,csak azt látják megoldásnak hogy valaki ingyen és bérmentve ad nekik egy lakást, akkor megérdemlik a sorsukat.

máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
95%
Bármikor van munka annak aki ilyen élethelyzetben van szerintem. Kiírja az összes ottani fb csoportba hogy sürgősen keres munkát és valahol lesz!
máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
93%

"Ök jobban tudják hol és mennyi munkák vannak"


Épp azt írtuk hogy ha ott nincs munka ahol laknak, nincs lakásuk, a gyerekeket úgyis elveszik akkor mi tartja vissza őket hogy elmenjenek az ország más régióiba vagy külföldre?


Jah, hogy sehol az országba és külföldön sincs munka? Akkor mi a kérdés? Adják fel és menjenek a híd alá.

máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
93%
Ha leírnád, hogy az ország melyik része, akkor könnyebb lenne segíteni.
máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
91%

Anyaotthon, atmeneti csaladok otthona.

Apuka meg menjen dolgozni berhova. Orszag masik felebe gyarba, hetelni napszamba, segedmunkasnak. Vagy mehet nyugodtan kulfoldre is.


Tudom olvastam , hogy szerinted az nem megoldasi javaslat , hogy dolgozzon apci. Ugyhogy lepontpzhatsz engem is. Sot mindenkit . De attol a teny teny marad, dolgozni kell. Es olyan nincs h egy egeszseges ferfi ne talaljon munkat.


Vagy szerinted mi a megoldas ?

máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!