Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normális, ha a szüleimet...

Az normális, ha a szüleimet abszolút nem érdekli a szexuális életem?

Figyelt kérdés

Mi elég nyitott család vagyunk, nálunk nem tabu a szex, a szüleim úgy neveltek, hogy ez egy teljesen természetes dolog és örömforrás is egyben. Nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel, bármiről tudok velük beszélni.

Simán megengedik, hogy a barátom nálunk aludjon, vagy fordítva.

Arra neveltek, hogy legyenek igényeim a barátommal szemben, tehát ne jöjjek össze akármilyen jöttment alakkal, és teljes mértékig bíznak is bennem, nem szólnak bele a dolgaimba.

Csak annyi kikötésük volt, hogy védekezzek, de ezt már olyan 13 éves koromban tudtomra adták. Innentől kezdve letojják a dolgot.

Nem is érdekli őket a dolog, épp ezért érthetetlen számomra, hogy sok szülő miért akad ki, ha a gyereke szexuális életet él.


17/L



2012. dec. 7. 22:03
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
miért szerinted az normális h most vagyok 18 éves a barátom 20 5 éve együtt vagyunk. ő az első barátom vele volt az első csókom na az a lényeg h már 5 éve nagyonjó minden és ezt nagyon jól tudja anyukám is. mégis felpofozott amikor gumit talált a táskámba
2013. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

nem nem normális... ezek után nem igen foglalkoznék vele.... főleg ha már nem függsz tőle anyagilag.. felnőtt ember vagy, nincs joga ilyet csinálni!


ha meg most akarna szüzet nevelgetni hát kicsit elkésett:)

2013. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem akarnak engem is örökbe fogadni a szüleid? :(
2013. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!