Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim eltiltotak a barátom...

A szüleim eltiltotak a barátomtól csak mert cigány szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én egy 15L vagyok a barátom 18 a szüleimnek nem tetszik hogy cigány ezért mindent kitálálnak csak,hogy ne tudjam tartani vele a kapcsolatot,mert a barátom 600 kilométere lakik tőlem most is együtt akartunk szilveszterezni de a szüleim megakadályozták hogy kitudjak menni hozzá!A barátom szülei teljesen elfogadtak velük nagyon jó kapcsolatom van,már azt is mondta a barátom hogy költözek ki nyugodtan úgyis ott lakik a nagypapám is abban az országban!Nagyon utálom ezért a szüleimet és megse lehet velük beszélni a dolgot,mert már nagyon sokszor probáltam és mindig csak egy nagy veszekedés lett belőle,most már 3 napja nem szólok hozzájuk és anyámat már nagyon kikészíti ez de nem érdekel had szenvedjen egy kicsit!Már nagyon utálom őket és az a baj hogy mivel a barátom is tanul még ő sem jöhet ki hozzám!Kérlek segitsetek mit csináljak hogy a szüleim elfogadják hogy a barátom roma,mert én nagyon szeretem és ő is szeret engem ő teljesen más mint a többi!!!!

2012. dec. 30. 10:25
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
83%

Gyönyörűen írsz a szüleidről: nagyon utálod őket, nem szólsz hozzájuk három napja.

Gratulálok! Igazi felnőtt, érett vagy egy 600km-re lakó

cigány szerelemre. 15 évesen..:(

2012. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
81%
Jaj kislány... Gondolj már bele mit akarsz. 15 éves vagy könyörgöm. Nekem is volt 15 évesen barátom, nem álszenteskedek, együtt is szilvesztereztünk, de ő a szomszédban lakott és nem volt roma. Hogy várhatod el a szüleidtől, hogy elengedjenek 600 kilóméterre, más országba, egy cigány fiúhoz?? Én engedékeny szülő leszek, de ezt nem venné be a gyomrom, szerintem egy épeszű ember se engedne el. És a barátodnak meg a szüleinek is sok eszük lehet, ha ennyi idősen azt szeretnék, hogy odaköltözzz hozzájuk...
2012. dec. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
81%
Később majd hálás leszel érte, hogy eltiltottak tőle...
2012. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
29%

Ezt a "Később majd hálás leszel érte" legendáriumot hagyni kellene végre... nekem is sokat mondták ilyen tizenéves koromban t. szüleim... és hát valahogy az a pillanat csak-csak nem akar elérkezni...

Kérdező, emellett a 15 éves kor valóban kicsit korainak tűnik egy ekkora szilveszteri utazáshoz, valószínű, hogy inkább a 18 éves fiúnak kellene lépnie ahhoz, hogy együtt tudjatok szilveszterezni, magyarán neki jönni hozzád, ha ugyanennyire fontos számára a kapcsolatotok. Engem az ellenségem se vádolhatna konzervativizmussal, de országon túlra én is sacckb 2 év múlva, olyan 17 évesen engednélek el nyugodt szívvel...

A srác származása viszont számomra tök érdektelen infó, kétféle embert ismerek, jót meg gonoszat.

2012. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
72%

ha 6 kilométerre lakna tőled akkor se menj oda hozzá!!! 15 évesen inkább tanulással foglalkozz, ne legyél ennyire ostoba!

Meg ahogy nálunk mondani szoktak, a cigány olyan ember aki ha egy nap alatt 23 órát nem "cigány" egy órát úgyis az, s az alatt az egy óra alatt úgy átver, hogy nem felejted el soha..

2012. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
72%

Mégis hol lakik a te barátod? Az írod más országban.

Még a 200km is sok ebben a korban, nem ám a 600 attól függetlenül, hogy cigó-e a másik vagy sem (az már csak plusz adalék). Én is voltam szerelmes távoli pasiba, de két dolgon bukott meg a dolog: ki fizeti ki az utad? A szülők. Másik, hogy te átengednéd egy gyereked egy idegen városba/országba, ha még azt sem ismered, akihez megy?


Puffoghatsz még napokig, attól nem lesz közelebb a pasid, téged meg akkor se fognak egyedül kiengedni hozzá, ha 3 napig fejen állsz és kukorékolsz.

2012. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
62%
Mégcsak 15 vagy lépj tovább felejsd el és keress olyan valakit aki közelebb lakik és akit a szüleid is elfogadnak.
2012. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
62%
15 évesen a gyerek dolga, hogy tanuljon és ne holmi hapsikhoz mászkáljon a világ végére. Ha már nem tanulsz tovább, akkor oda mész ahova tetszik.
2012. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!!


Egyébként Rómániába lakik a barátom!És nem egyedül mennék mert nekem a nagypapám ott lakik nagyon közzel a barátomhoz!

2012. dec. 30. 14:23
 20/37 anonim ***** válasza:
72%

Én meg összetenném a két kezem, ha visszamehetnék az időben és anyámra hallgattam volna, hogy szakítsak az akkori barátommal... Igaza volt anyámnak. És most is igaza van a vőlegényemmel kapcsolatban. Szerinte is összeillünk, és támogat minket.

Hiába, a szülők sokszor jobban átlátják a helyzetet. Szerintem hallgass a szüleidre. Valószínűleg én is tiltanám a gyerekemet egy cigánytól, pedig én ismerek rendes, tiszta, dolgozó cigányokat is. Nem is 1et. Valószínűleg oka van rá, és lehet hogy nem csak a származása az egyetlen ok. Te most leírtad a te véleményed, én azért meghallgatnám az anyukádét is. (és nem rajtad keresztül)

2012. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!