Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szülő elengedné a 19 éves...

Egy szülő elengedné a 19 éves fiát pestre egyedül, ha csak annyit mondana, hogy "ügyeket intézni"?

Figyelt kérdés

ez nagy kérés lenne?

Ha még sosem csináltam, még sosem "kértem" ilyet?


elengednének sztetek?nem lenne fura?


Pest 100kmre van a lakhelyünktől



2013. febr. 20. 12:35
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:

#17, na ya...de ez a 79 éves anyámra is igaz lehetne pont ugyanígy (n.b tényleg annyi) Ennyi erővel mindenit be is lehetne zárni, és akkor tudom, hol van... az igaz, hogy x*rt se ér az élete, de legalább ÉN tudom, hol van, és ÉN nem leszek kakiban... de ez még véletlenül sem önzőség, ugye...

Valóban, a szabadság bizonyos lemondásokkal, parákkal, kockázatokkal jár... csak hát a szabadság nélkül meg mit sem ér az élet...

2013. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
a csávó akivel találkozok az a feltétele, hogy ne legyen nálam se teló se semmi fém tárgy
2013. febr. 20. 16:33
 23/56 anonim ***** válasza:

Miért, CT-re mész?:)

Mert ezek a kikötések egy bazi nagy mágnes tükrében bírnak értelemmel...

2013. febr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:

vagy a veséidre utaznak :D

és be akarnak majd tuszkolni valamilyen bőröndbe, aztán feladnak légipostán, majd valamilyen Thai országban élve kiszedik a veséidet, májadat...


Csak így tudom elképzelni hogy ne legyen nálad semmi fém, nehogy besípolj a biztonsági ellenőrzésen (mármint a bőrönd)


Nézd meg a végzetes kitérő című filmet


:DDDD

2013. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:

azt nem is mondom nekik hogy nem vihetek ilyet


de így is eléggé kivannak-_-


csak ezért kérdeztem, szóval ez szerintetek fura? oks, akk a szüleim furák


annyit mondtam nekik hogy felmegyek pestre és találkozok pár ismerőssel..

erre kérdezik hogy mi, meg hogy hogyan,hol

2013. febr. 20. 18:12
 26/56 A kérdező kommentje:

na ez baromi jó, most meg readásul be is sértődtek, most mivan ennyire fura lenne a család vagy mivan?


ti itt mondjátok hogy 19 éve huhuuu nagyember


ők meg, még nem vagy független, nem élsz egyedül

2013. febr. 20. 18:31
 27/56 zabmester ***** válasza:

Hát én ennyi idősen lakni mentem Pestre, egyedül :)

Viszont azért az érthető, ha elmész valahova, akkor megkérdezik, hogy mi dolgod ott. Mi a csuda ennyire titkos?

Mondjuk ha valami ismeretlen fickóval találkozol, aki kikötötte, hogy se telefon, se fém tárgy nem lehet nálad, az nekem eléggé gyanús, én ilyen alakokkal nem szeretnék találkozni. Neked is lehetne több eszed, ez elég veszélyesnek hangzik.

2013. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:

veszélyesnek hangzik, de annyi ismeretet szereztem tőle, ami alapján meggyőzött, nem vagyok hülye

de muszáj néha bevállalósnak lenni


bár sztem így sem lesz semmi..

2013. febr. 20. 20:36
 29/56 anonim ***** válasza:
Miért mi lesz??
2013. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

szerintem meg te vagy fura, meg az "ismerőseid".


Nem, nem kell bevállalni semmi hülyeséget, mert lehet NORMÁLISAN élni is...


aki kockáztat az veszíthet is...és mivel neked kvázi semmi rálátásod sincs az ügyre, előre borítékolható, hogy te fogod megszívni a dolgokat... nem pedig az akinek esetleg benne van a léje... nehogy már azt hidd, hogy majd a nagyhalak átengedik a profitot neked...meg beavatnak a nagy titkokba... szerintem hülyítenek, jobb lenne otthon maradnod a hátsódon, mert pont az ilyen emberek utaznak olyanra amilyen te vagy (19 éves, aki bizonyítani akar, 0 élettapasztalata van, és nem hiszi hogy átb@szhatják, feltétlenül megbízik az idegenekben...folytassam még???)

2013. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!