Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szülő elengedné a 19 éves...

Egy szülő elengedné a 19 éves fiát pestre egyedül, ha csak annyit mondana, hogy "ügyeket intézni"?

Figyelt kérdés

ez nagy kérés lenne?

Ha még sosem csináltam, még sosem "kértem" ilyet?


elengednének sztetek?nem lenne fura?


Pest 100kmre van a lakhelyünktől



2013. febr. 20. 12:35
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
Te meg hidd el, hogy korrekt üzletben nincs olyan, hogy ne vigyél telefont, fémtárgyakat.... Büdös ez az egész, nem is kicsit.
2013. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:
ez az ember sem hétköznapi, egyáltalán
2013. febr. 20. 23:53
 43/56 anonim ***** válasza:

filmszerű?????


Húúúúú dddddeeee ismerős szó...


Javaslom, akkor nézegesd a Discovery csatornát... most nem jut eszembe pontosan a sorozat neve, de kb kísértetiesen úgy kezdődött a történet amit te is írsz... és igaz történeteket dolgoztak fel... én sem ismertem volna fel az apró jeleket, ha benne lettem volna... pedig kételkedő vagyok... és náluk is úgy kezdődött hogy hiszékeny emberektől kértek egy aprócska szívességet, ami után sok pénzt kaptak "ajándékba"...a második akciónak a lebukás veszélye nagyobb de nagyobb lé is jár érte, és mivel már ismered az illetőt ... így belemész..csak nem tudsz róla, hogy pl te leszel az aki törvényszerűen lebukik (pl: reptéren), míg a többiek egy másik kapun 10x több "anyagot" visznek... aztán főhet a fejed a sitten...


Hidd el nem rosszból írjuk ezeket...

2013. febr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:

43: Bekasztlizva külföldön. Ez a címe, legalábbis így emlékszem.


Filmszerű helyzet, nem mindennapi ember, fura kérés = garantált bukta a kérdezőnek, a "jobbik" eset ha csak átverik és a pénzét veszíti, a rosszabbik, ha elkövetőként a dutyiban tölti a következő éveit.

2013. febr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

Na még valamit szeretnék hozzátenni.


Az emberek általában a jó üzletekre ami legális (pontosan mi is benne a "veszélyes"?) inkább a kedves unokatesókájukat kérik meg, vagy a legjobb haverjukat, a volt osztálytársukat akiről a matekot puskázták, hogy ők részesüljenek a pénzecskéből.


"Veszélyes", illegális dolgokra pedig a bepalizható idegeneket, akiket ha rács mögé juttatnak vagy a kis pénzecskéjüket elveszik, attól ők még nyugodtan alszanak. Az ilyen ember nekik olyan, mint egy eldobható nejlonzacskó, pótolható és lényegtelen.

Gondolj bele, ha neked lenne valami jó ötleted amivel pénzt lehet keresni, te kinek ajánlanád? A rokonodnak, a barátodnak, vagy egy idegennek?


Egyetlen olyan dolgot tudok elképzelni, ami veszélyes de legális, és ne vigyél fémet meg telefont, ha egy 50 méter magas mágnest kell letakarítanod egy szál kötélen lógva. Akkor tök jogos a kérése az illetőnek, és ha van kedved vállald be. Ezen kívül viszont csak olyan dolgok jutnak az eszembe, aminek rád nézve nagyon csúnya következményei lehetnek...

2013. febr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Írd már meg a sztorit, úgyis névtelen az egész!
2013. febr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam engedélyt kérni, nem is várják el tőlem. Különben sem tudnád leellenőrizni hogy mit csinál, ne kényszerísd hazudozgatásba.
2013. febr. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

44. Ott a pont! Tényleg ez a címe!


Szerintem a sulikba kötelezővé kellene tenni, pl ofő óra helyett (nálunk semmit nem csináltunk ofő órák alatt), vagy nem is tudom mi lesz az új trend: talán hittan &erkölcstan??? na hát az helyett nyugodtan nézhetnék ezt a sorozatot... ebből legalább tanulnak


Nálunk a nokia gyárban nem lehetett sem telefon sem semmi ami besípol (diákmunka), mert át kellett menni egy kapun, de ez csakis a munkaterületre volt kötelező érvényű. Lehet be akarnak állítani egy gyártósorba?????:DDDDDD


Jó mágnes pucolást!

:DDDDD

2013. febr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Ez a sztori nekem gyanús. Persze itt mindenki löki a sztenderd dumát, hogy "19 évesen felnőtt vagy, azt csinálsz, amit akarsz" (könyörgöm, láttatok ti már 19 évest? hol felnőtt az?) de neked a szövegedből is lejön, hogy nem vagy az. Őszintén mondd el a szüleidnek, hová mész, majd ők észre térítenek.
2013. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Még soha nem csináltál olyat, hogy egyedül felutazz naaaagy magyar székesfővárosunkba, de egy szupertitkos, bűzlő ügyletbe kapásból beleugrasz... menj fel Pestre, ülj be egy multiplexbe, oszt menj haza. Kalandnak kezdetben megteszi.
2013. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!