Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szülő elengedné a 19 éves...

Egy szülő elengedné a 19 éves fiát pestre egyedül, ha csak annyit mondana, hogy "ügyeket intézni"?

Figyelt kérdés

ez nagy kérés lenne?

Ha még sosem csináltam, még sosem "kértem" ilyet?


elengednének sztetek?nem lenne fura?


Pest 100kmre van a lakhelyünktől



2013. febr. 20. 12:35
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:

nem pénzről lesz szó, és nem is akarok bizonyítani, legalább is nem ebben a témában amiről szó lesz


húú am én sem bíznák benne így kívülről nézve, de más a helyzet

2013. febr. 20. 21:16
 32/56 anonim ***** válasza:
Lányként 14-15 évesen már elengedtek egyedül Pestre. 14 évesen még a bátyám várt az állomáson, 15 évesen már nem. Gyakran járok fel, hol vásárolni, hol bulizni, vagy fesztiválokra, programokra. Régebben csak azért kellett engedélyt kérnem, mert ez egyben a vonatjegy árának a kuncsorgása is volt. Mióta magamnak finanszírozom ezeket az utakat (16 éves korom óta), azóta nem kell engedély, csak szólok, hogy megyek. Ha egy 19 éves felnőtt férfit nem engednek el valahova (legyen az a szomszéd város, a főváros, vagy akár Amerika), ott nagy baj van a szülőkkel is, de a gyerekkel is.
2013. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

"de annyi ismeretet szereztem tőle, ami alapján meggyőzött, nem vagyok hülye"


"de muszáj néha bevállalósnak lenni"


Ezeket a mondatokat te írtad...

Szerintem pont azokat az elemeket ültette el az agyadba, amire te titkon vágytál, így már be vagy hálózva!


Ha nem pénzről akkor miről másról, hm??? Mi az a nagy titok, hogy nem vihetsz magaddal telefont????


Amúgy azért játssz el azzal a gondolattal, hogy mivan, ha begyömöszölnek egy kocsi csomagtartójába???? Hm???


Ugye tudod hogy minden nagy baj, csak egy apró szívességtétellel kezdődik:

"merre mész? Jaj, akkor már bedobnád ezt a csomagot ide és ide? Pont útba esik.." Aztán az ujjlenyomatod már ott virít a csomagon, még mielőtt azt mondhatnád, hogy nem..

2013. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:

én sem hiszem hogy annyira bátor lennék, hogy elmenjek..pff

:\

2013. febr. 20. 22:39
 35/56 anonim ***** válasza:

"a csávó akivel találkozok az a feltétele, hogy ne legyen nálam se teló se semmi fém tárgy"


Na ez már nem normális dolog. Milyen baromságnak dőltél be?????

Bocs, de ha olyan kis nyámnyila vagy, hogy engedélyt kell kérni arra, hogy egy napra elmenj valahová, meg így izgulsz hogy mit szólnak emiatt a szüleid, akkor ezt a bizonytalanságot egy ügyes emberismerő pillanatok alatt leveszi rólad és úgy cs.sz át ahogy akar. És úgy néz ki, hogy ez meg is történt. Könyörgöm, gondolkozz, mielőtt még az Kékfény műsorban személyesen megismerhetünk akár mint elkövető, akár mint áldozat.

2013. febr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
Teló nem lehet nálad amin segítséget kérhetsz, fémtárgy meg nem lehet nálad mert ciki ha azzal ütöd fejbe valamelyiket..Höh, jó mókára hívhattak. Felvigyelek autóval? Megnézném szívesen.
2013. febr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:

ezeket mind végiggondoltam már


túl hihetetlen lenne ez nekem, túlságosan filmszerű

2013. febr. 20. 23:20
 38/56 A kérdező kommentje:
de mondom nemhiszem hogy megyek
2013. febr. 20. 23:20
 39/56 anonim ***** válasza:

Nem hiszed hogy felmész????? Nem hiszeeeeed????

Könyörgöm, amikor előállt az illető ezzel a baromsággal, akkor már el kellett volna tudnod dönteni, hogy ebbe te márpedig nem szállsz be.

Ó atya ég, milyen hiszékeny, befolyásolható emberek vannak, tényleg nem csoda, hogy tele vannak a dél-amerikai és a távolkeleti börtönök ilyen elmehuszárokkal, akiket bepaliztak...

2013. febr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:

de figy már fogadd már el, hogy nem ismered a történet előzményeit


így pedig nem lehet korrekt választ adni

2013. febr. 20. 23:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!