Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megengednétek a lányotoknak...

Ti megengednétek a lányotoknak, hogy huszonévesen még veletek éljen, ha dolgozik, és a fizetése felét odaadja nektek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 06:46
1 2 3 4
 31/31 skywolf válasza:
100%
en lassan 30 vagyok, es meg otthon lakom. Mivel 10kmre dolgozom otthonrol, nincs is ertelme elkoltoznom es alberletet fizetni. a szuleim nem kernek penzt azert hogy otthon lakom, persze en amugy is adok. havi nagyvasarlast en csinalom es en is fuzetem, plusz a villanyt es a gazat is ki szoktam fuzetni. a szuleim folyton mondjak hogy ne tegyem es inkabb sporoljak, de szerintem ez igy van rendjen. ugy meg plane, hogy en 2x annyit keresek mint anyu apu egybe.
2013. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!