Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gyereknek mindenképp dolga...

A gyereknek mindenképp dolga befogadni a már nem teljesen épelméjű szülőt?

Figyelt kérdés

Adott egy idős öregasszony,egyedül él nagyonrég,el tudja magát látni,fizikailag nincs baja.De szellemileg egyre jobban,beképzel dolgokat,egyre nehezebben marad egyedül.

A gyerekéhez (50fölött) akar költözni,úgy nem unatkozna,nem lenne magányos.

Viszont mindenbe beleszól,nem alkalmazkodik,nem elviselhető hosszú távon,főképp hogy nem csak a gyerekéhez költözne,van annak családja is,akivel nem bírják egymást,rövid idő alatt képes egymásnak ugrasztani a családot.

Idősek otthonába nem akar költözni.

Mi a megoldás?


2013. jún. 10. 15:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Amíg gondoskodik magáról, és nem kóborol el, addig szerintem felesleges. Ne értsetek félre, én is hálás vagyok anyukámnak, amiért felnevelt, de neki pl. elviselhetetlen természete van, mindenkit elmar maga mellől, így mi is a végtelenségig húzzuk a költöztetését, inkább megyek hozzá munka előtt és után, de amíg lehet, ne költözzön hozzánk, mert abból csak balhé lesz.
2013. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!