Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tehetetlen vagyok. Mit csinalj...

Tehetetlen vagyok. Mit csinaljak?! (lent)

Figyelt kérdés
14 eves vagyok, 10 honapja Nemetorszagban elek. Eletem legrosszabb 10 honapja volt..Az iskolaban bezarta egy terembe es fogdostak meg utottek, sikitottam es kiengedtek. Elmeseltem itthon, nem foglalkoztak vele. Hetfon mennem kell 1 hetes taborba az osztalyommal, rettenetes lesz. Anyukammal es a batyammal elek itt, mindketten dolgoznak es altalaban ejjel ernek haza, egesz nap egyedul vagyok. Apukam otthon van, nem elnek egyutt a szuleim. Haza szeretnek menni, de anya nem enged. Leultem vele mar nagyon sokszor beszelgetni, hogy nekem ez igy nem jo, de nem erti meg. Aztmondja, hogy idovel jobb lesz, meg csak hisztizek..Elszakitottak az otthonomtol, a barataimtol. Mindentol. Mit tehetnek? Torodjek bele, hogy nekem ez jutott? Annyira szenvedek. :(
2013. jún. 15. 14:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Szerintem ha egyszer nem érti anyukád,mondd el neki még1x.És a bátyjának is.Mármint hogy piszkálnak.

Azt írtad,ez a legkisebb bajod..De nem elég,hogy nincsenek ott a régi barátaid,még piszkálnak is,a 2 együtt nem semmi ám.


Mondjuk,gondolom munkaügyben mentek ki,munkáért.Az esetben is érthető,hogy nem akarnak elmenni.

És,ha apukádnak mondanád meg,hogy haza akarsz menni(és hogy miért)?Az használna?Lehet anyukád is jobban megértené.

2013. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

A nagyszuleimhez tudnek menni, apukam nincs jo anyagi helyzetben, nem tud eltartani.

Egy ideig csak errol tudtam beszelni, hogy haza szeretnek menni, de par honapja nem hozom fel. Tudja anya, hogy nem jo. Mondtam is neki, es latja is.. de nem erdekli, vagy nem tudom. Megvan gyozodve arrol, hogy jobb lesz.

2013. jún. 15. 15:41
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
nem hagynám magam. mindenképpen hazajönnék valahogy. majd legfeljebb ha felnőtt leszel, dolgozol, visszamész ha visszavágysz, mert munka szempontjából tényleg jobb. beszélj apuddal, nagyszüleiddel, gyermekvédelmisekkel, igazgatóval... biztos hogy valahogy el lehet intézni, vagy akár anyudat meggyőzni, hogy hazamehess.
2013. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem hagyom magam, de 14 eves fejjel sajnos nem tudok sok mindent tenni az ugy erdekeben. Probaltam elfogadni, beilleszkedni de nem megy.:(

Azt mondja anyukam, hogy amig 18 eves nem leszek, o dont..Aw nem tudom mit csinaljak

2013. jún. 15. 15:59
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy 14 évesen már van beleszólásod abba, hogy hol akarsz élni.

Amúgy meg válts iskolát, ha ott piszkálnak.

2013. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen haza mennék.

Próbálj meg szólni a nagyszüleidnek!

2013. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 14,akkor van beleszólásod abba,hogy hol akarsz élni,meg,hogy kivel!
2013. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező, nem unod még? Néhány hete még az apukáddal, meg a bátyáddal volt bajod.
2013. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem azért,de utolsó,ezt honnan vetted?

(Ez nem szerepel a kérdésben)

2013. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!