Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ahhoz,...

Szülők! Mit szólnátok ahhoz, ha a 13 éves lányatok először csókolózott egy fiúval nem szerelemből, egy játék kedvéért, de megbánta?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 10:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Reménykedj, hogy ez volt életed legnagyobb csalódása, és törekedj rá, hogy ez is maradjon. Akkor boldog ember leszel.

Semmi tragédia nem történt.

2013. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
Saját magadnak rontottad el az első csók élményét, de ehhez a szüleidnek semmi köze, miért kellene lemondani? Nyilván levontad a tanulságot, és az első szexet már érzelmi alapon fogod megélni. Majd megnyugszol, ne aggódj. Én pl. annó megbántam az első alkalmat, amikor szakított velem a pasim, hogy miért kellett vele, jobb lett volna később, mással, esetleg a majdani igazival, most meg már 28 évesen teszek rá nagyban, nem foglalkoztat a dolog, eszembe se jut, sőt, az első csókra nem is emlékszem, az első szexre sem...
2013. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem szeretném elmondani, de ha rákérdeznek elmondom, mert nem hazudok, a szüleimnek meg pláne nem. De magamtól nem akarom elmondani, de már pár barátnőm tudja.
2013. jún. 24. 10:50
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szülőként megnyugtatnálak, hogy nem történt semmi tragédia. :) Az ember csinál néha butaságot, de ez van, az időt nem lehet visszaforgatni.


A legjobb, amit tehetünk az életben a ballépéseinkkel, az az, hogy tanulunk belőlük. Esetedben azt, hogy az érzelmek megélése nem játék. A következő csókkal bánj ügyesebben, a szexről nem is beszélve, és akkor kisebb az esélye az efféle csalódásnak.


De ne aggódj, nem dőlt össze a világ. Az én első csókom is szar volt, de attól még nem lettem lelki sérült, a szüleim sem tudtak róla. A lényeg tényleg az, hogy légy eztán óvatosabb. :)

2013. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

:-D


Egy csók nem a világ vége. Nem történt tragédia, semmi gond. Ilyen mással is megesik. Legközelebb már tudod, hogy olyannal nem csókolózol, akit nem szeretsz és akkor ilyen sem fog történni többet. Az anyukád helyében nem gondolnék semmi rosszat, ne aggódj.

2013. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a megnyugtató válaszokat. Az én anyum is lehetne ilyen, hogy nem vesz mindent nagyon komolyan és nem csinál mindenből nagy ügyet.
2013. jún. 24. 11:11
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Arany szívem!

Ebből vond le a tanulságot, ne görcsölj, nem történt baj.

Én a szüzességemet vesztettem így el, szanom-bánom. Levontam a tanulságot, és hasznossá teszem: átadom a tudást a lányomnak, ha oda kerülünk.

Minden tapasztalat, legyen az jó, vagy rossz, később meghozza a hasznát.

Te most megtanulod hogy mennyivel másabb játékból csókolózni, és szerelemből. Hidd el, a közelébe sem voltál az "IGAZI" csóknak.

Ha valaki játékból csókolózik, az amolyan odacuppantás... De a szerelmes csók... El sem akarod engedni, szinte eggyé válsz a szerelmeddel, gyomorgörcs, pillangók...

2013. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs vele, tanultál belőle. Engem ennyi idősen egy táborban csókolt meg egy 3 évvel idősebb srác úgy, hogy nem is akartam, erre a tábor engem könyvelt el könnyen kaphatónak... A következő csók (olyan fiúval, aki tetszett is) már egész más élmény volt, neked is az lesz :)
2013. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!