Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan deríthetném ki ki az apám?

Hogyan deríthetném ki ki az apám?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és kiderült, hogy akit eddig az apámnak hittem, nem ő a vérszerinti apám. Anyám nem akarja elmondani ki az, valószínűleg nem is tudja, mert mikor rákérdeztem csak sírva annyit mondott, hogy bárki lehetne az, sok kapcsolata volt, és volt amire nem is emlékszik mert részeg volt. Hogy deríthetném ki?
2013. jún. 29. 10:57
1 2
 11/11 anonim válasza:
uh.én 11 éves koromba tudtam meg ki az igazi apám.addig a férfit akit addig apunak hittem tökre bírtam.egyszer se emelt rám kezet és tényleg lányaként szeretett.de ezt nem tudta hogy anya elmondta nekem hogy ő az apám.azóta nem hív,nem láttam,és nem is beszél velem.lehethogy szégyenli hogy nem ő mondta nekem el elsőnek.nem tom.mindenesetre ő dolga.meg ha hívom fel sem veszi.
2013. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!