Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az gáz, hogyha 16 évesen néha...

Az gáz, hogyha 16 évesen néha anyummal alszom egy szobában, hogyha van külön szobám?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 19:40
1 2
 11/15 anonim válasza:

NEm értitek,hogy lány!?-.-"

Amúgy nem gáz ,nálam is ez van:)

15/l

2013. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Már felnőtt nő vagyok, maholnap 30, de én is aludtam anyukámmal 16 évesen :) együtt olvastunk könyvet egymás mellett, megnéztünk egy jó filmet, nasiztunk, beszélgettünk, aludtunk. Nem lett semmi bajom :)))) Egészséges felnőtt nő lettem, házasságban, nemsokára gyerekkel :) Élvezd ki az utolsó perceket, amíg még félig gyerek lehetsz :)
2013. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha apa dolgozni van éjszakai váltásba, akkor én is anyummal alszok. Szerintem nincs ebben semmi.:) 15/l
2013. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Anyukámmal alszok, ha apukám elutazik :). Nem gáz, egyáltalán!
2013. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy gáz csak nekem furcsa. Én abba nőttem fel, hogy mindenkinek van saját szobája és ott aludt. Soha nem szerettem volna anyával egy ágyba aludni. Nagyon jó még most is a kapcsolatunk, de attól nem lett volna jobb ha együtt alszunk. Én sem szerettem ha bejöttek a szobámba így az természetes volt, hogy én sem mentem be az ők szobájukba. Olyan volt már hogy a nappaliba TV-nézés közbe egymás mellett el aludtunk, de az nagyon ritka volt. Szerintem azért 16 éves lánynak már nem kell félni semmitől és nyugodtan aludhat egyedül.

22/L

2013. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!