Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elköltöznétek vagy inkább...

Ti elköltöznétek vagy inkább maradnátok?

Figyelt kérdés

3 éve váltam el egy akkor 2 éves gyerekkel. A munkahelyemre nem vettek vissza, ezért hazaköltöztem a szüleimhez. Legnagyobb meglepetésemre az együttélés nagyon jól működik. A fiam imádja a nagyszüleit, anyukám közben nyugdíjas lett és örül, hogy van mit csinálnia. Nekem is jó így, találtam munkát, tanfolyamra járok, tudok félretenni.


De kicsit cikinek érzem, hogy a szüleimmel élek felnőtt nőként, anyaként.


Mi a véleményetek? Elég ok ez a költözésre?


2013. júl. 3. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Maradnék, esetleg akkor költöznék ha valami komolyabb kapcsolat lenne kialakulóban és lenne igény a különélésre. Ha jól meg vagytok és anyukád is örül miért mennétek el. Spórolt pénz meg jó lesz később, legyen tőkéd.
2013. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki. Ha mindenkinek megfelel miért kellene változtatni rajta?
2013. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bevallom, kapok emiatt elég sok csípős megjegyzést, ami zavar. Tudom, hogy már egyedül is el tudnám tartani magunkat, megoldani a napi feladatokat, de rossz érzés hogy mások lenéznek.
2013. júl. 3. 19:50
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Jaj azok nem lenéznek hanem irigykednek.
2013. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Soha ne érdekeljen olyan emberek véleménye akik nem számítanak. Had mondják..képzeld ha elköltöznél hogy unatkoznának:D
2013. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak az számít, hogy nektek így jó! Ne érdekeljen az irigyek véleménye!
2013. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Ne foglalkozz mások véleményével,teljesen felesleges!
2013. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A szüleid tartanak el? Mert ha nem, akkor semmi okod rosszul érezni magad emiatt.
2013. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Ha ez mindenkinek jó így, akkor miért bonyolítanád a helyzetet? Ne foglalkozz másokkal, a "jószándékú" emberek mindig találnak okot arra, hogy a másikat megszólják. Le kell sz..rni az ilyeneket!

Egyáltalán nem ciki, a szüleid boldogok, a gyereked is, és neked is jó így. Azért ne költözz el, hogy mások ne szóljanak meg!

2013. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem az anyósom még most is a szüleivel él. Ráadásul a 36 éves sógorom is a mamáéknál lakik. Átmenetileg szerintem nem rossz megoldás, csak nehogy ott ragadj...
2013. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!