Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elköltöznétek vagy inkább...

Ti elköltöznétek vagy inkább maradnátok?

Figyelt kérdés

3 éve váltam el egy akkor 2 éves gyerekkel. A munkahelyemre nem vettek vissza, ezért hazaköltöztem a szüleimhez. Legnagyobb meglepetésemre az együttélés nagyon jól működik. A fiam imádja a nagyszüleit, anyukám közben nyugdíjas lett és örül, hogy van mit csinálnia. Nekem is jó így, találtam munkát, tanfolyamra járok, tudok félretenni.


De kicsit cikinek érzem, hogy a szüleimmel élek felnőtt nőként, anyaként.


Mi a véleményetek? Elég ok ez a költözésre?


2013. júl. 3. 19:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
10. Miért ne "ragadhatna" ott? Elférnek egymás mellett, jól megvannak, a gyerek jól érzi így magát. Miért baj, ha valaki a szüleivel él? Nekem több rokonom, ismerősöm lakik együtt a szüleivel, és semmi bajuk...
2013. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az anyósomnak nem lett soha új párja, miután elvált, mert rátelepedtek a szülei. A sógoromra meg az anyja. Az egész családból, aki felfogta, hogy nem egészséges, ami náluk megy, az a férjem. Persze, átmenetileg klassz, de gondolom a kérdező nem szeretne élete végéig az anyjával élni. Gondolom, az anyósom se így tervezte.
2013. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is/mi is anyuval lakunk, azaz a férjem és 4 gyerek. Segítünk egymásnak, ahol tudunk.
2013. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Én is addig gondoltam, amíg nem lesz komoly kapcsolatom.


Nem tartanak el, felezzük a rezsit és az ételt, a többi kiadásunkat én fizetem (ruha, ovi, játék, szórakozás). Néha vesznek valamit az unokájuknak, de nem napi szinten. Ezt meg más nagyszülő is megteszi.

2013. júl. 3. 20:29
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha jó ott lenni, akkor maradjatok, nem ciki. Ismétlem magam, de senkinek SEMMI köze ahhoz, hogy ki mihez kezd az életével. SENKINEK.
2013. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!