Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megbolondult az apám két...

Megbolondult az apám két nappal a Balaton Sound előtt! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Megvette nekem a bérletet, van szállásom foglalva, erre a napokban kitalálta hogy mégsem mehetek el, mert hogy a jegyeim alapján nem érdemlem meg (és szerinte céltalan vagyok és lusta, de az évvégi átlagom amúgy 3,7)

A barátnőmmel mentünk volna, akit nagyon nem akarok cserbenhagyni, de apámat ez se izgatja. MIT TEGYEK???? 18/L.



2013. júl. 9. 11:48
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
23%
#40, tudod, vannak szülők, szülői házak, ahova az ember nem hazamenni akar, hanem ahonnan mihamarabb elmenekülni. Erre tipikus oknak mondható az "amíg az én kenyeremet eszed..." c. szülői attitűd.
2013. júl. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom lopd el a jegyeidet! Megdolgoztál érte, több, mint a fele ki van fizetve! Vagy kérd vissza a pénzt! Amúgy mi sikerült eddig? Most van a Balaton Sound? Én még ezt se tudom. :)
2013. júl. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
elég érdekes lehet apud már nem azért, azért elég drága volt a jegy hogy csak úgy kidobja és ne engedjen el, főleg hogy vissza is fizetted már agy részét
2013. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Most volt Balaton Sound, ma van az utolsó nap, úgyhogy gondolom elengedték végül, mert nem ír :)
2013. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Végül nem lettem elengedve és nem szóltunk egymáshoz miatta hetekig. Tavaly meg kitűnőre érettségiztem, összespóroltam a pénzt, kalap kabát, leléptem!
2015. nov. 9. 12:26
 46/46 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, jól tetted, ha leléptél...
2015. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!