Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megbolondult az apám két...

Megbolondult az apám két nappal a Balaton Sound előtt! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Megvette nekem a bérletet, van szállásom foglalva, erre a napokban kitalálta hogy mégsem mehetek el, mert hogy a jegyeim alapján nem érdemlem meg (és szerinte céltalan vagyok és lusta, de az évvégi átlagom amúgy 3,7)

A barátnőmmel mentünk volna, akit nagyon nem akarok cserbenhagyni, de apámat ez se izgatja. MIT TEGYEK???? 18/L.



2013. júl. 9. 11:48
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Bocsi nem neked hanem a 4-nek szántam.
2013. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
50%

Én tök örülnék egy 3.7-es átlagnak a gimiben! Össze tenném a kezem, ha a sok tanulással lenne ennyim, de hiába, nincs.

OKJ-ra is napi 3 órákat kellett tanulnom, hogy jó legyen. Ne hibáztassátok a kérdezőt.

Mond meg Apukádnak, hogy igyekezni fogsz jövőre még jobban, de ez most nem jött össze, mert...

2013. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
1%
3 as aba igazad van ha tudja finanszirozza magának. A 4 es meg ne keverje bele senki a barátnöt a kérdezö apjának nemkell a csajt szorakoztatni. Az apa pénze ha ö azt mondja nem akkor nem
2013. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
96%

"Nem ismerem a háteredet de ha én apád helyébe most jólmegvernék és ha megérdemled annyiszor hogy megad a tiszteletet"


Neked jó lelki roncs lesz a gyereked. Utána meg azért fogsz vele üvölteni, mikor felnő, hogy miért nem viszi semmire az életben és miért nem mer emberek közé menni...

2013. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Mivel tudnám bizonyítani apámnak hogy jövőre tényleg igyekezni fogok?
2013. júl. 9. 12:07
 16/46 anonim ***** válasza:
24%

"Utolsó attól, hogy valaki betölti a 18-at nem változik meg a világ ha a szüleivel él."

#7, ez az illetőn magán múlik leginkább... (én is voltam 18, méghozzá anno az őskőkorban...)

2013. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre megígéred, hogy milyen lesz a félévid, és ha olyan, akkor megkapod a bérletet, ha nem akkor nem mész jövőre és kész.
2013. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak meg akar szorongatni kicsit, de el fog engedni az utolsó pillanatban. (A 3,7-es átlag nem sok, bár nekem talán annyi sem volt.)
2013. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
52%
" Az apa pénze ha ö azt mondja nem akkor nem" - Te Tomazia, szerintem időutazó lehetsz, és eltévedtél vagy 200 évet... tudod, én 30 éve voltam 18, és igen, sajnos rám is rám emelte a kezét az anyám akkortájt, demonstrálni, hogy úgymond "nem jelent semmit az a 18, majd ő megmutatja, ki az úr a házban"... 1x... ha érted...
2013. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem apukát valaki felvilágosította, hogy mik történhetnek Veled a fesztiválon. (sex, drog)
2013. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!