Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megbolondult az apám két...

Megbolondult az apám két nappal a Balaton Sound előtt! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Megvette nekem a bérletet, van szállásom foglalva, erre a napokban kitalálta hogy mégsem mehetek el, mert hogy a jegyeim alapján nem érdemlem meg (és szerinte céltalan vagyok és lusta, de az évvégi átlagom amúgy 3,7)

A barátnőmmel mentünk volna, akit nagyon nem akarok cserbenhagyni, de apámat ez se izgatja. MIT TEGYEK???? 18/L.



2013. júl. 9. 11:48
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
36%
mond meg az öregnek hogy kuss legyen öreg, mert engem várnak a pasik, és erről már nem mondok le, mikor ő ment a krvák közé a bordélyházba annak idején, neki se szólt senki hogy nem mehet.
2013. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
16%

#21, akkor meg arról is fel kellene világosítani apukát, hogy a lánya nagykorú, aki saját maga mérlegel és dönt. Egyébként ez egy érdekes dolog, engem is foglalkoztat időről időre, hogy mi mindentől estem el tizenéves (18 alatt) koromban azért, mert a szüleim úgymond "féltettek", és hogy hogyan nem tudtam ezt visszakapni soha, senkitől, semmilyen formában... szóval, hogy ezzel egyáltalán mit lehet kezdeni később... túl azon, hogy a saját gyerekeivel majd persze nem ezt csinálja, és ha valamitől irreálisan parázik, akkor nem a gyereket korlátozza ezért... de a saját életében hogyan tudja visszakapni...

Nem tudok rá megoldást eddig...

2013. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
28%
Aki fizeti a jegyet, az diktál jelenleg...
2013. júl. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Ha dolgozol, miért nem tudtad megvenni TE a jegyet? Miért részletekbe kell visszafizetned?
2013. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
37%
#24, na ya, ez igaz... én a Kérdező helyében szereznék máshonnan pénzt jegyre, apám meg .... szóval csináljon a sajátjával azt, amit akar, pl. jöjjön ő is, ha úgy gondolja:). Szülő-nevelésnek nem lenne egy utolsó húzás, ráadásul bármi féle hangos szó, veszekedés nélkül... legalábbis Kérdező részéről...
2013. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Azért részletekben fizetem vissza, mert suliba járok ugye, szóval a nyári munka keresetemből törlesztek
2013. júl. 9. 12:38
 27/46 anonim ***** válasza:
Nem értem. Megkapod a nyári munkáért a fizut és megveszed, és akkor nincs gond. Vagy ez ilyen alkalmi munka?
2013. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
MOst akkor nem ajándékba kaptad szülinapodra? Akkor minek kell kifizetned?
2013. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Először úgy volt, hogy születésnapi ajándékba kérem, de aztán azt mondta apa hogy dolgozzak meg érte hogy aztán igazán tudjam értékelni. Csináltam otthon a házimunkákat, elmentem apával dolgozni, meg a máshol keresett pénzem és a spórolt pénzem is odaadtam neki. Mivel Volt-Bs kombinált bérletem van, ami ugye 54e forint volt, na abból már 36e-t visszafizettem apának .... szóval ez a helyzet
2013. júl. 9. 12:46
 30/46 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező (#30), ennek tükrében erősen necces, amit apukád csinál.... kérdezd már meg tőle, hogy akkor mégis hogyan gondolja, hogy legyen...
2013. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!