Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudok választani az...

Nem tudok választani az anyukám és a barátom között. Mindkettőt szeretem, és félek hogy rosszul döntök! Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Döntésképtelen vagyok! Segítség. Van egy komoly kapcsolatom, nagyon szeretem a barátomat, számomra ő a tökéletes! Igaz csak fél éve vagyunk együtt de a kapcsolatunk rendkívül komoly és mindketten hosszú távban gondolkozunk. Az anyukám viszont nem támogat minket. A barátom nagyon rendes, illedelmes és tisztelettudó az anyukámmal mindig, de az anyukám folyton bunkó. Mindig összeveszek anyukámmal ha találkozni akarunk a barátommal mert soha nem akar elengedni. Tegnap is nagyon összevesztem anyukámmal, ennyire még soha nem vesztünk össze. Mindketten nagyon durva dolgokat mondtunk egymásnak (Azt mondta költözzek a barátomhoz és haza se jöjjek többé) Nem tudom mit csináljak. Legszívesebben tényleg elmennék, de csak pár napra hogy addig hátha észhez kap és belátja hogy ő is lehet hibás. Nem tudom eldönteni haragjában mondta vagy komolyan is gondolta, azt mondta utál engem. A barátom mindenben támogat, félek rosszul döntök és mindkettőjüket elveszítem. Ti mit tanácsoltok, mit tennétek a helyemben?

17/S



2013. júl. 11. 16:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
60%

"Amúgy bírom,hogy feltesz valaki egy kérdést,azután meg b@.szik válaszolni ha kérdezik."


Nem mindenki tud egész nap a gépnél ülni, lehet, hogy a kérdezö is csak késöbb/holnap jut megint hozzá, hogy válaszoljon.

2013. júl. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!