Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya-fia kapcsolat, fog tudni...

Anya-fia kapcsolat, fog tudni találni az anyuka hozzávaló férfit?

Figyelt kérdés

Adott egy nagyon kedves, értelmes anyuka, aki együtt él még a szüleivel, az anyukának van egy 14 éves fia. Egy vidéki kis faluban laknak, elég messze a városoktól, munkalehetőség nem túl jó. Most az anyuka el tudott helyezkedni egy cégnél, kb 150e nettó fizetése van. Csak bizonytalan a cég, várható a jövőben, hogy leépítések lesznek.

Az anyuka gyereke jövőre kollégiumba fog menni+fizetős középiskolába, ami mindennel együtt caklipakli kb 60e-70e Ft lesz. Tanulhatna a gyerek a településtől nem túl messze lévő városban, oda csak a bejárkálásért kellene fizetni.

A gyerekről:

Mivel együtt lakik a család, nagyszülők, gyerek, anya, ezért a kezdetektől fogva mindenki harcolt a gyerek szeretetéért, nagyon el lett kényeztetve, a gyerek semmilyen házi munkát nem csinál, ha meg lett kérve, hogy nyírja le a füvet, elkezdte nyírni, majd nagyon ideges lett, hogy neki ezt kell csinálni, és elkezdett csapkodni, kiabálni, meglehetősen agresszívan viselkedett. Barátai szinte egyáltalán nincsenek, folyton a család nyakán lóg valahol, észrevételem alapján nem egy népszerű gyerek, vannak dühkitörései rendszeresen.

A gyerek mindent megkap, feltétel nélkül, hatalmas igényei vannak, a megkapott holmijaira nem vigyáz, utána azok rendszerint használhatatlanok lesznek.

Elég mogorva, amúgy nagyon jól tanul, az anyja rengeteget tanul vele, versenyekre járatja, sok oklevele van, bár én ezt az anyuka kitartásának, szeretetének tudom be. A gyerek önállóan nem nagyon akar tanulni.

Nagyon fontos az anyának a gyereke jövője, gyanítom, ha lenen verseny az anyák között, ki mit tett meg a gyerekéért, jó eséllyel az elsők között lenne. Tényleg le a kalappal előtte.

A volt férj egyáltalán nem támogatja a gyerekét, a kötelezettségeket amúgy fizeti(gyerektartás)

Kérdésem az lenne, hogy fog tudni találni magának párt az anyuka úgy hogy lesz olyan férfi, aki ezt az egészet felvállalná?

Az anyuka tényleg nagyon rendes, kitartó, szorgalmas, kedves, nagyon szereti őt mindenki. És még csinos is.

Köszi a válaszokat.



2013. júl. 12. 05:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pozitív válasznak jó? :Igen, anyuka talál majd párt, a gyerek nem lesz elkényeztetett, és boldogan élnek.
2013. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez tetszett:)))

3-as, 9-es vagyok

2013. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Gondolom aki végigolvasta a hozzászólásokat, annak valamennyire lejött, mi a negatív válasz. Pl az, hogy én vagyok a fenti kérdésben szereplő anyuka, vagy hogy értelmetlen maga a kérdés.

Vannak, akik kötözködni, meg szórakozni jönnek ide a gyk-ra a kérdéseken, erre értette a pozitív válaszokat.

Az elején érkeztek ilyenek, azokat meg is köszöntem.

2013. júl. 14. 06:05
 14/15 anonim válasza:

Interneten ismerkedni? Igaz ez a való életben is! Ki tudja, kivel hoz össze a sors? Gyilkos? Kirabol? Elkölti esetleg elhasználja a pénzedet? Elveszi a házad?


Az embereket sosem lehet kiismerni 40 év alatt sem!

2013. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hát igen, nem tudhatja az ember, kibe fektet időt, meg energiát. És sajnos csak egy életünk van.
2013. júl. 20. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!