Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 12 éves vagyok. Apuval éltem...

12 éves vagyok. Apuval éltem eddig mindig csak mi voltunk ketten és most nemrég megismert egy nagyon kedves nőt aki mindig aranyos velem?

Figyelt kérdés
És most ideköltözik hozzánk és velünk fog lakni de apunak mindig azt mondja hoy szivem. Meg csillagom de nekem sosem. Miért nem? És ha ő lesz az anyukám akkor azt mikor lehet vele közőlni? Mert ha neke. Nem mondja hogy szivem akkor én sem mondhatom neki csak úgy hogy anyu, de nekem még sosem volt anyukám és szeretném mert olyan kedves. Mit csináljak? 12 éves fiú
2013. júl. 13. 16:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jaaajjj de kis aranyos vagy.:DD

Hidd el, örült ő annak, hogy azt mondtad neki, hogy mostmár ő is a családotok része, viszont még kell egy kis idő, amíg kialakul köztetek egy bizalmas kapcsolat, amikor már fiaként fog rád tekinteni.:)

2013. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!