Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondhat egy anya ilyet?

Hogy mondhat egy anya ilyet?

Figyelt kérdés

9 hónapja elköltöztem otthonról a páromhoz (3 éve vagyunk együtt) mert az anyám egész életemben kihasznált és sosem volt neki elég jó amit csinálok.Teljesen depressziós voltam,apám alkoholista stb stb... 172cm magas vagyok és 125 kiló.Sajnos túlsúlyos vagyok mert hormonális betegségem van.

Anyám folyamatosan engem csesztet hogy fogyjak le,mert nem fogom bírni a gyakorlatokat a suliba és hogy nehogy több egészségügyi problémám legyen.Ezzel nem lenne baj ha hagyna érvényesülni.A páromat ma felhívta anyám a hátam mögött hogy vegyen rá a fogyókúrára úgy hogy ne vegyen nekem kaját és hogy este ne is főzzünk ne egyek semmit mert reggel lesz finom vacsora.Azt is mondta neki hogy ne is adjon pénzt nekem hogy semmit ne tudjak venni.Rá akarta venni arra is hogy hazudjon és ne mondja el hogy ő kérte erre.Hogy mondhat ilyet egy anya? Nem képes felfogni hogy én azért költöztem el hogy a saját életemet éljem boldogan végre és ne az ő mókuskerekében rohangáljak....



2013. júl. 15. 23:31
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
65%

# 10/10

Ki vagy te itt ,hogy ítélkezni mersz mások felett?

2013. júl. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
31%
Olyan aki ledöbbent. Ilyet olvasva nem a megértő ember jön elő belőlem.
2013. júl. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Attól mert ekkora a súlyom nem vagyok hatalmas darab.Ha látnál élőben nem mondanád meg hogy ekkora vagyok.Nagyon bunkó amit írtál de ez csak téged minősít ....Ja és van párom.Vékonyabb mint én és imádja a husijaimat :) Ilyet is csak az kérdezhet aki a kutyának se kell -.^
2013. júl. 16. 01:19
 14/46 anonim ***** válasza:
33%

Több havert is ismerek aki nem azt szereti ha van mit fogni egy nőn!

Hogy is van a mondás?A kutyák játszanak a csontokkal!

2013. júl. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
74%

Én simán szembeállítanám az anyámat (ha ilyen lenne) ezzel.


Tehát egyértelművé tenném, hogy a parom nem hazudik nekem, elmondja ha a hátam mögött intézkedni akar, ne is prőbálkozzon ezzel, mert egy őszinte kapcsolatban élünk, ahol lelkileg támogatjuk az embert, nem irányítani akarjuk.

Felnőttek vagyunk, ahol nem korlátozzuk a másikat, pénzmegvonással.

Értse meg,mhogy ha 200 kg os lennék sincsen hozzá semmi köze,mmert az én életem, az én egészségem, azzal, hogy csesztet nem azt éri el amit szeretne.

Én sem szólok vele hogy hogy éli az életétt ő se szóljon bele abba mi hogy tesszük.

Azt hiszem az x év alatt már leszerepelt a módszereivel, hagyja meg nekem az enyémeket.



Ui

Igen, tudod hogy le kell fogynod, nem is értem a válaszadókat miért ezzel jönnek, a lényeg, hogy az anyádnak ehhez az ég adta világon semmi köze. Persze adhat tanácsot, segíthet lelkileg, ha tudja, hogy csinálsz egy diétát pl, de ő nem ezt teszi.


Kiváncsi vagyok, hogy a válaszadók mit szólnának, ha az anyuka a gyerekvállalással kapcsolatban hívná fel titokban a vejét, hogy titokban adjon neki fog gátlót mert(szerinte ) nem kell még gyerek...mert nem elég stabil, vagy akármi...(ami mint ok igaz lenne, es tényleg nem lenne jó gyereket vállalniuk,......ezt a monentumot a kitalált történetemben azért teszem bele, hogy a párhuzam meglegyen a két sztori közt)

Akkor az anyuka lenne a ludas, pedig ugyanaz, hiszen ez a lánya élete stb...

2013. júl. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
65%

Lehet nem a legjobb módszert választotta anyukád, csak lehet, hogy látja, hogy bármit mond, hatástalan, Gondolta, talán a párodra hallgatsz. Abban igaza van, hogy este nem kéne vacsoráznod. És talán abban is, hogy ha nem kapsz pénzt a párodtól napközben, nem eszel össze-vissza mindenféle nasit, kaját.

Már ne is haragudj, de hatalmas vagy, ez már túlmegy a kövér kategórián is...ez már bálna méret!

Tegyél érte, hogy ne "csesztessen", kezdj el fogyózni.Ha látja hogy teszel valamit, majd békén hagy! Csak most gondolom, nem tudja szó nélkül hagyni, hogy tönkremész!

És ne mond, hogy nem látszik rajtad, a 125 kg, az bizony látszik...

Ja, és van saját kereseted??

2013. júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
58%
igen, anyud nem biztos, hogy a legjobb módját találta meg a segítésnek, de én is úgy érzem, már nem tudott máshoz nyúlni. Az írásod alapján elmenekültél otthonról az ottani szekálása elől, így kénytelen más eszközhöz nyúlni. Hogy miért? Mert szeret és félt, és hajtogathatod, hogy nem látszik, meg a párod szereti a bálna méreted, de anyud nem akarja hogy huszonévesen szíved felmondja a szolgálatod, vagy erős cukorbeteg legyél,vagy 30 évesen bottal járj, mert a gerinced nem bírja. Persze a legegyszerűbb a hormonokra fogni, de az írásod alapján eszed ágában sincs változtatni az életviteleden. Kicsit olvass utána, mennyi egészségügyi kockáZattal jár az ilyen mértékű túlsúly és akkor talán megérted anyud aggódását és h már mindent megpróbál h hasson rád.és ne mondd, h nem látszik, mert ugyanannyi cm vagyok, mint te, most szültem, a végére 85 kiló voltam, és hatalmas bálna. Most tartok 64-nél, még van mit leadni. Ne a kifogásokat keresd, hanem élj egészségesen. Első körben pl. Hagyd el a pékárúkat, tésztát, krumplit, édességeket, ne vegyél üdítőket csak vizet, egyél sok zöldséget hússal. Nem is kell kopalni, csak ezt betarani és máris lesz eredménye. Ne anyudra haragudj,hanem értsd meg. Hajra
2013. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
53%

Jézusom, én 27 éves férfi vagyok, 195 cm, és volt egy idő, hogy 130 kg voltam. Visszanézve a képeket undorító kövér voltam, tényleg cethal. Akkor el tudom képzelni, hogy te hogy nézhetsz ki 172 cm-vel...Most vagyok 110, de fogyóban vagyok, mert fáj mndig a derekam, meg a térdeim. 103-4 kg a cél, akkor nincs semmi bajom, amúgy szenvedek. Én is szeretek mit fogni egy lányon, de az nem azt jelenti, hogy a hájától nem találok semmit, hanem hogy nem látszanak ki a bordái. Mondjuk valamit édesanyád ronthatott el nagyon anno, amit most akar jóvátenni.

Amúgy nekem is van egy homronbajos ismerősöm, de tesz a durva elhízás ellen, Sosem lesz nádszál, de sportol, odafigyel a táplálkozására, és egyáltalán nem durván túlsúlyos. Ez kéne neked is, hogy cél legyen, nem hajtogatni, hogy nekem bajom van, úgysem fog menni!

2013. júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
75%

Hihetetlenek vagytok! :)

Mindenki azzal jön hogy bálna...meg hogy neki kell állni fogyózni.

Mindenki a kérdezőt hibáztatja ezért meg nem hiszitek el hogy van olyan betegség is amire gyógyszert szed az ember akkor megnő,és nem csak egy ilyen betegség van!Tudatlanok vagytok!

Aztán pedig a kérdező itt nem fogyózó tanácsokat és azzal kapcsolatos bunkó véleményetekre volt kiváncsi!Mellesleg semmit sem értek el az ilyen írásokkal teljesen hasztalan!Majd ha akar fogyni magától akkor úgyis utánanéz és neki áll.

Meg senki sem emlékszik érdekes módon arra hogy itt az van hogy a szülőre kéne hallgatni.Nos ki volt az aki állandóan a szüleire hallgatott?Ki volt az aki felnőtt korában is a szülőkre hallgat?Itt a kérdezőt megértem hogy kivan,mert így csak beakarják korlátozni,viszont amit nem értem mit foglalkozik ezzel mikor már elköltözött!

Amúgy a fogyókúrával kapcsolatba:Könnyebb leszokni cigiről ,mint fogyókúrázni!Hiába nem nagy szám a normális fogyókúra,ki lehet bírni de hosszú távon ez sokkal rosszabb,szal ha el is határoznád magad(magadtól ),jól jön majd ha a párod melletted lesz!

Bakker,itt az egyik válaszoló valami 60 kilóról írt... Te jó ég!!!Az már egy anorexiás!Biztos az is olyan mint a többi csonti hogy megfogja a bőrét a hasán és visít hogy dagi....Jó nem tagadom Én szeretem a vékony lányokat is de a nagyobbakat jobban szeretem,az amolyan sexysebb is tud lenni.

2013. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
22%
Kedves kérdező, te tipikus rosszmájú kövér nő vagy, aki irígy a szép emberekre. Talán nem siránkozni kellene hanem lefogyni. Ja és nem boldog családokat, kapcsolatokat szétrombolni...
2013. júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!