Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis az ilyen?! Reszletek...

Normalis az ilyen?! Reszletek lent!

Figyelt kérdés
Tegnap este 8kor elmentem baratnommel biciklizni. A baratnom olyan 9.45 fele hazament. En folytattam a biciklizest egyedul. Mar 10 ora volt, en egy jatszoteren pihentem 1-2 percet, es ugy dontottem hogy hazajovok. Egyszer csak irt egy baratom, hogy nem-e futunk ossze, mondom hat miert ne? Talalkoztunk, vele voltam hajnal 2-ig, nagyon jol elbeszelgettuk az idot. Kozbe egyszer 11kor apu felhivott, hogy menjek haza. Mondtam neki, hogy majd megyek csak meg beszelgetek egy baratommal. Erre mondta, hogy igyekezzek. Mar hajnal 1 van, apu hivogat, de en nem vettem fel egyszer sem, aztan irtam neki egy sms-t, hogy nem sokara otthon vagyok. Erre kaptam egy olyan valaszt hogy a biciklit hozzan haza, de en elmehetek... Indultam haza hajnal 2 korul, mennek be a lakasba, de az be van zarva... Irtam apunak, hogy beengedhetne, itt vagyok... Erre irt egy valasz sms-t, hogy "Nem." ... Na mondom szep. Mellesleg 2.45 korul ertem haza. Azota kint vagyok a hidegben egy trikoban es egy rovidnadragban... Majd' szetfagytam egesz ejjel... Mi a velemenyetek errol? 17/L
2013. júl. 21. 05:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Az a véleményem, hogy h 17 eves vagy, akkor nem hajnali háromnegyed háromkor kell hazajarni, pláne ha apad felhív 11kor. Az mg kifejezet bunkósag, hogy nem vetted fel a telefont. Magadnak fozted, edd is meg.
2013. júl. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Tökéletes döntés volt apád részéről, és külön gratulálok is, hogy kitartott a döntése mellett.Megérdemelted!

17 évesen hogy gondoltad, hogy hajnali háromnegyed 3-kor mész haza! Még nem tehetsz meg bármit, és ha hívnak telefonon a szüleid, vedd fel, hogy ne aggódják halálra magukat miattad!

2013. júl. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Ja, és mellesleg majd szétfagytál egy trikóban egész éjjel? Egész éjjel csavarogtál, szinte reggel volt, mire hazaértél...addig nem fáztál??
2013. júl. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
:-D igen, normális. Egy apának végre eszébe jutott csinálni valamit a neveletlen kölykével.
2013. júl. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Örülj, hogy nem várt a kapuban egy makarenkói fülessel.
2013. júl. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igaza volt apukádnak. De csak azért, mert nem vetted fel a telefont. Hogy gondolod? Amikor neked van kedved hazamenni, ugorjon az ágyból, amikor ő hív, hogy hol vagy, akkor te meg nem veszed fel a telefont?

Fáztál? Miért nem bicikliztél tovább, hogy ne fázzál?

2013. júl. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Helyes! Örülök, hogy vannak normális apukák!


Ja, igen, a kérdésre a válasz:

- igen teljes mértékben normális az apukád!

2013. júl. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy szét fagytál? Alsó hangon 23 fok volt éjszaka..

Amúgy én is kizártalak volna, sőt a mobilodat is elvenném, elvégre minek neked ha nem vagy apád számára elérhető? Elsősorban nem azért van, hogy a haveroddal dumáljál.

2013. júl. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen. :P
2013. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Alapbol rossz apammal a viszonyom, mellesleg itt nem 23 fok volt ejjel, es nem kibt voltam olyan sokaig hanem annal a baratomnal. Ha szerintetek az normalis, hogy kemeny 12 fokba hagyja egy apuka hogy a lanya szo szerint lilara fagyjon, mert tudta hogy hol vagyok, es hogy kivel, szoval nem tudom mit problemazott, akkor gratulalok nektek is. Szep volt! (Y) Amikor anyam latta reggel 6kor, hogy kint vagyok, megkerdezte miert es miota vagyok kint, O leszidta aput...
2013. júl. 21. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!