Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis az ilyen?! Reszletek...

Normalis az ilyen?! Reszletek lent!

Figyelt kérdés
Tegnap este 8kor elmentem baratnommel biciklizni. A baratnom olyan 9.45 fele hazament. En folytattam a biciklizest egyedul. Mar 10 ora volt, en egy jatszoteren pihentem 1-2 percet, es ugy dontottem hogy hazajovok. Egyszer csak irt egy baratom, hogy nem-e futunk ossze, mondom hat miert ne? Talalkoztunk, vele voltam hajnal 2-ig, nagyon jol elbeszelgettuk az idot. Kozbe egyszer 11kor apu felhivott, hogy menjek haza. Mondtam neki, hogy majd megyek csak meg beszelgetek egy baratommal. Erre mondta, hogy igyekezzek. Mar hajnal 1 van, apu hivogat, de en nem vettem fel egyszer sem, aztan irtam neki egy sms-t, hogy nem sokara otthon vagyok. Erre kaptam egy olyan valaszt hogy a biciklit hozzan haza, de en elmehetek... Indultam haza hajnal 2 korul, mennek be a lakasba, de az be van zarva... Irtam apunak, hogy beengedhetne, itt vagyok... Erre irt egy valasz sms-t, hogy "Nem." ... Na mondom szep. Mellesleg 2.45 korul ertem haza. Azota kint vagyok a hidegben egy trikoban es egy rovidnadragban... Majd' szetfagytam egesz ejjel... Mi a velemenyetek errol? 17/L
2013. júl. 21. 05:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hazudtál apádnak, félrevezetted őt. Azt mondtad, 11-re hazaérsz, és hazaesel háromnegyed 3-kor. Ilyen esetben még a páromat is kizárnám, pedig ő már felnőtt ember, tud vigyázni magára. Ha felhívtad volna apukádat mondjuk fél 12-kor, hogy bocsi, találkoztam xy-nal, és már rég beszéltünk, hadd maradjak már; szerintem semmi probléma nem lett volna belőle.
2013. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen megérdemelted, sőt örülhetsz, hogy nem kaptál 2 olyan nagy pofont a szemeid alá, hogy elszédültél volna. 20/L
2013. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Respekt apukádnak. Egy nagyon korrekt megoldás volt.

Amúgy kulcsot magaddal vinni luxus? Valamit miért nem tudtál hazamenni? Barátod ma is ráért volna (pl most)...

Az én 17 éves lányom tuti nem lenne kint 3 órakor hanem mikor azt mondom neki,hogy hazajön akkor az haza fog jönni.

2013. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Az nem mentség, hogy alapból rossz a viszonyotok! Vajon miért?

Apukád kifejezetten rendes volt, h elengedett volna még, de te hazudtál, és paraszt voltál vele! Ne csodálkozz!

2013. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem hazudtam, mondtam neki hogy majd megyek. es nem o engedett el, hanem anyam.
2013. júl. 21. 16:27
 16/18 anonim ***** válasza:
miért nem anyukádat hívtad fel hogy engedjen be
2013. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
mert amikor anyu beengedett, mondta hogy apu neki azt mondta, hogy mar beengedett. mert amikor kuldtem az sms t akkor hallottam h beszelgetnek mikor felkeltek ra, villanyt is kapcsoltak. es apu irt h nem enged be, anyu meg azt mondta neki azt hazudta (ezek szerint) apu, hogy beengedett mar...
2013. júl. 21. 21:38
 18/18 anonim ***** válasza:

Apukád jól tette, és nagyon is megérdemelted!

10 pontos apuka! :)

17 évesen hogy képzelted, hogy csak úgy nem mész haza, mert épp úgy van kedved?? örülj, hogy nem vágott nyakon!

2013. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!