Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális az, ha havi...

Mennyire normális az, ha havi 30-ezret kell fizetnem, hogy otthon élhessek?

Figyelt kérdés

Tehát a rezsit kell kifizetnem és a barátnőmnek is, ha odaviszem vendégként.


Szerintem ez egy kicsit durva.

Konkrétan kidobott, és nem enged haza amíg ki nem fizettük ezt a pénzt..... ez a felállás. Jelenleg nem találtam normális albérletet.... kénytelen vagyok fizetni.


2013. júl. 22. 17:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mégsem sikerült anyád elmeotthonba záratni?

Egyébként meg ha szűkösen éltek miért viszed oda a barátnődet is? Diákmunkával meg össze lehet szedni azt a harmincat.

2013. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Amikor én otthon laktam még,minden hónapban amikor megkaptam a fizetésem a rezsi rám eső részét letettem az asztalra az étkezési utalvánnyal együtt édesanyámnak.Én ezt akkor sem és most sem tartom sértőnek,hanem inkább egy kis önállóságra,felelősségre való nevelésnek.A családomban van olyan,aki semmit sem tesz le az asztalra 30 évesen,csak haza megy a munkából és követeli az ennivalót.Úgy gondolom,hogy ha már dolgozik az illető,de még otthon lakik,akkor igen is kötelessége hozzájárulni a kiadásokhoz,mert ő is ugyan úgy használja továbbra is vizet,villanyt stb.
2013. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!