Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám kavar az egyik barátnőm...

Apukám kavar az egyik barátnőmmel, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Véletlen buktak le és nem is tudják, hogy tudom.

Apukám egyébként elvált már anyától régen szóval nem az a probléma, hogy csalja anyát. Csahát ez most mégis milyen már, hogy az egyik legjobb barátnőmmel van titokban? Nem is tudom olyan furcsa dolog. És olyan furcsa érzések vannak bennem.

Szerintetek normális dolog ez? Próbáljam meg elfogadni? Egyáltalán elmondjam nekik, hogy tudom.

Egyébként a barátnőm 19 éves apukám meg 38.


2013. aug. 16. 19:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudod miért,mert baromira mindegy,kiskoromtól kezdve szüleim által bekamerázott lakásban laktam,azt hittem mindenhol így van,lényegtelen kérdésre nincs válasz,a kérdésnek meg ehhez semmi köze sincs.
2013. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
75%

"Az az új szórakozása a "gazdag" fattyaknak, hogy a gyakori kérdéseken trágár privát üzeneteket írnak kedves JohnDeerePowa? Ez a te szegénységi bizonyítványod, nem másé. Na szervusz:)"


Azt nem kérdező írta hanem én. Csak kifejtettem, hogy mennyire unintelligensnek tartalak:D

2013. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
44%
Teljesen eltértetek a témától és csak azon vitatkoztok h melyiktek a fogyatékosabb és melyik gazdag melyik nem. Az aki fel akar itt vágni azzal h gazdag az nem is az csak menőnek akar tűnni. Am hogy jössz ahhoz h akárkit is nincstelen prolinak hívj? Én se vagyok szegény de soha nem lennék ekkora paraszt mint te...
2013. aug. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Költözz anyuhoz/nagyihoz,nem mindenki ilyen!
2013. aug. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Argloss ***** válasza:

A szüleitek pénzétől semmivel sem lesztek értékesebbek. Ők meg tudták ezt teremteni, de megeshet, hogy ti semmit sem tudnátok kezdeni ugyanazzal a lehetőséggel. Az ő sikerük nem tesz jobbá titeket, ezzel dicsekedni olyan mintha azt vallanád be, hogy te sikertelen és értéktelen vagy nélkülük...

Sikerült rendezned az érzéseidet apukáddal kapcsolatban?

2013. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!