Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám kavar az egyik barátnőm...

Apukám kavar az egyik barátnőmmel, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Véletlen buktak le és nem is tudják, hogy tudom.

Apukám egyébként elvált már anyától régen szóval nem az a probléma, hogy csalja anyát. Csahát ez most mégis milyen már, hogy az egyik legjobb barátnőmmel van titokban? Nem is tudom olyan furcsa dolog. És olyan furcsa érzések vannak bennem.

Szerintetek normális dolog ez? Próbáljam meg elfogadni? Egyáltalán elmondjam nekik, hogy tudom.

Egyébként a barátnőm 19 éves apukám meg 38.


2013. aug. 16. 19:19
1 2 3
 11/25 Argloss ***** válasza:
91%
Két felnőtt emberről van szó akik vonzónak tartják egymást valamilyen szempontból. Ha gondolod elmondhatod apukádnak, hogy láttad őket, de nem hiszem, hogy ennél többet is kellene tenned. Ez nem olyan mintha a pasidat nyúlta volna le... Éld a saját életedet.
2013. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%
És neked nem szimpi a barátnőd apja?
2013. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Az érzéseknek nem lehet parancsolni.

A barátnőd gondolom nem azért van apáddal,mert téged akar idegesíteni,mert gondolom így neki is kissé kellemetlen,hanem mert hozzá vonzódik.


Ha vadidegen lány lenne,akkor már nem ugyanaz lenne az érzésed.


Én sem örülnék neki ha velem történne,de hozzászoktatnám magam,de én biztos,hogy nem állnám meg,hogy ne kérdezzem meg tőle.

2013. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt kérdeztem, hogy mi a neve, hanem hogy miért van bekamerázva a ház? Leírjam szótagolva vagy így már világos?
2013. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Mondom benne van a nevükben az ok amiért vannak:)

Vagy talán elképzelésed nincs a biztonsági kamerák rendeltetéséről?

Remélem megtudod egyedül is fejteni ezt a rejtélyt, hogy mire valók a biztonsági kamerák:) Ha nem a Google a barátod:))

2013. aug. 16. 21:23
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Hú, de nagy szád van kicsilány. De másodjára sem sikerült válaszolni a kérdésemre... Csak azt a keveset szajkózod, amit tudsz.


Tehát, MIÉRT van bekamerázva BIZTONSÁGI kamerákkal?


Ha harmadjára is azt válaszolod, hogy biztonsági kamera, akkor biztos leszek benne, hogy valamiféle fogyatékkal születtél. Ez esetben nem kérdezem meg többször, mert tudom, hogy nem kapok értelmes választ...

2013. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
0%
Egy baszott kamerán így veszekedni.... Most feldobtátok az estémet.... Szerintem már ebből kideríthetted, hogy fogyatékkal él ha nem érti meg!
2013. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel téged annyira hogy miért van bekamerázva. Biztos van bejárónő és hogy nem e lopja meg őket :)
2013. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
96%

Családi házat sokszor bekameráznak,ez olyan nagy ügy egyeseknek???


Nektek ciki,ha ez már olyan nagy dolog,meg fogyatékosnak kell ehhez lenni?Inkább az az,aki ezt mondja.

2013. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
0%
Nem azert tartom fogyatekosnak a kerdezot,mert be van kamerazva a lakasuk,hanem mert feltettek neki egy egyszeru kerdest 2X es nem tudott ertelmes valaszt adni,helyette a kerdezo volt felhaborodva.ennyirol van szo
2013. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!