Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tiltanak mindentől szüleim?

Miért tiltanak mindentől szüleim?

Figyelt kérdés

A szüleim egyszerűen sehová sem engednek. Főleg anyukám... hétvégén találkoztam volna a barátommal, akivel már egy hónapja nem is láttuk egymást. mondtam, hogy elmennék hozzájuk, de egyszerűen nem engednek. nem ez lenne az első,főleg így, hogy már nagyon hiányzunk egymásnak. azt mondta, itt a szeptember, a suliban úgy is találkozunk..


nem értem őket...nem bíznak bennem? pedig tudják, hogy semmi rosszat nem teszek, felnőtt nő vagyok, felelősségteljes, megbízható :( teljesen elkeserít e helyzet, úgy kell mindig kéredzkednem, minta 10 éves lennék. És ez kezd a kapcsolatunk rovására is menni....

hogyan győzzem meg őket?


20/L


2013. aug. 21. 21:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, kedves utolsó! :)
2013. aug. 23. 21:09
 12/14 anonim ***** válasza:

Elolvastam a kérdést, majd az első mondatig jutottam, utána az ötlött a szemembe, 20 éves lány.

Lány?!

Lassan nő vagy aranyom.

És egy nő nem is kell, hogy sárga földi lehordja az anyukáját, de azért a határaidat, jó lenne elkezdeni lefektetni, és akár ki is harcolni.


Ha nem lehet velük megbeszélni, nem értenek meg, sajnos felnőtt embert változtatni te már nem fogsz, akkor biza' költözés.

2013. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :)
2013. aug. 24. 20:40
 14/14 anonim válasza:
Ha már 20 éves vagy akkor nem kell megkérdezni,hogy elmehetsz e? hanem mondani kell Pl: anya most elmegyek itthonról egy másfél óra múlva jövök. Ha meg azt mondja hogy nem mehetsz akkor mondd neki azt hogy:Már betöltöttem a 18-at azaz felnőtt nő vagyok tehát oda megyek ahova akarok.Próbáld ki ha meg nem hat akkor próbáld ki a a többi válaszoló véleményét is. (szerintem az enyém műköndi fog)
2014. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!