Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jó megoldás lenne, ha hozzánk...

Jó megoldás lenne, ha hozzánk költözne a párom? Hogyan beszélje rá a szüleimet?

Figyelt kérdés

A páromnak jelenleg van egy saját lakása, de munkája nincs (természetesen gőzerővel keres munkát!). A szülei utalnak neki havi 70.000 ft-ot, abból él meg.

Hozzánk nyugodtan költözhetne, mert elég nagy a szobám, illetve az emeleten van a szobám, ide pedig nem jönnek fel a szüleim. Tehát nagyon zavaró nem lenne. Külön fürdőszoba is van.

Ha kiadná a saját lakását és azt a pénzt fizetné a szüleimnek, akkor is a beszállás is rendben lenne.


Viszont apukám inden eddigi páromat utálta, aminek gyakran hangot is ad.. És ez a mostani párommal sincs másképp. Elég primitív és bunkó az apám sajnos.. Beszélni nem lehet vele, a családunkban az emberek szinte utálják egymást. Csak élünk egy házban...


Ti mit gondoltok? Jobban járnának a párom szülei, apám is... A páromnak tetszik az ötlet.


2013. aug. 23. 20:26
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

És különben sem várom el, hogy megosszák vele a házat. Ha így lenne, akkor ideköltözött volna és le van sz*rva ki mit mond. Ehelyett MÉG MIELŐTT a szüleimmel beszélnék erről, MÁSOK VÉLEMÉNYÉRE is kíváncsi vagyok.


Ezek után, ha belegondolsz, a válaszod teljesen undorító.

2013. aug. 23. 20:50
 12/58 anonim ***** válasza:
66%

A 8-as kicsit nyers volt, de igaza van. Véleményeket kértél, nem? Azok meg lehetnek negatívak is.

Amúgy meg azt csináltok, amit akartok:)

2013. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
48%
Nem volt se bunkó, se primitív. Te vagy túl érzékeny...
2013. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
12%
Az a két év neked lehet soknak tűnik tini szemmel, de hidd el, nem az.
2013. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy, mivel mindketten komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat.


A tini-szerelmen meg már rég túl vagyok.

2013. aug. 23. 21:14
 16/58 anonim ***** válasza:
52%
Hagyjad, nem fogja úgysem megérteni. Olyannyira érett 19 évesen, hogy annál érettebb nem is lehetne.
2013. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:

Nektek most mi a bánat bajotok van???

Nyilván én ismerem magamat és nem ti. Nem vagyok olyan idióta, mint a korombeliek. Felelősségteljesen, éretten gondolkodom.


Nem értem, miért kell b*szogatni, mikor nem érdemlem meg. Nem értem a hozzátok hasonló embereket. Lelki szegények vagytok, az biztos. Sajnállak titeket..

2013. aug. 23. 21:20
 18/58 A kérdező kommentje:

Persze manapság menő a bunkóság, meg hogy rúgjunk bele a másikba ott, ahol csak lehet... Meg hogy csak így lehet érvényesülni..

Érdekes, nekem bunkóság és rugdosás nélkül is megy. Talán ti is kipróbálhatnátok.

2013. aug. 23. 21:26
 19/58 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg költözzetek mindketten az ő lakásába, te meg ennyi erővel "lakbér helyett hazaadod" a rezsire valót :)
2013. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék oda költözni egyelőre, majd csak jövő nyártól..
2013. aug. 23. 21:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!