Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jó megoldás lenne, ha hozzánk...

Jó megoldás lenne, ha hozzánk költözne a párom? Hogyan beszélje rá a szüleimet?

Figyelt kérdés

A páromnak jelenleg van egy saját lakása, de munkája nincs (természetesen gőzerővel keres munkát!). A szülei utalnak neki havi 70.000 ft-ot, abból él meg.

Hozzánk nyugodtan költözhetne, mert elég nagy a szobám, illetve az emeleten van a szobám, ide pedig nem jönnek fel a szüleim. Tehát nagyon zavaró nem lenne. Külön fürdőszoba is van.

Ha kiadná a saját lakását és azt a pénzt fizetné a szüleimnek, akkor is a beszállás is rendben lenne.


Viszont apukám inden eddigi páromat utálta, aminek gyakran hangot is ad.. És ez a mostani párommal sincs másképp. Elég primitív és bunkó az apám sajnos.. Beszélni nem lehet vele, a családunkban az emberek szinte utálják egymást. Csak élünk egy házban...


Ti mit gondoltok? Jobban járnának a párom szülei, apám is... A páromnak tetszik az ötlet.


2013. aug. 23. 20:26
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
21%
Igazából oldd meg ahogy akarod.
2013. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:

Milyen álszent szerep? Én nem vagyok álszent.

Rossz neked, hogy nem tudtál kiprovokálni egy veszekedést, amiből kiderült volna, hogy egy kis buta csitri vagyok.

Sajnálom, nem vagyok sem buta, sem csitri, de álszent sem!


Te nem hiszed el, hogy léteznek még kedves, normális emberek - hiszen te nem vagy ilyen, ezért elképzelhetetlennek tartod. Gyanítom, hogy féltékeny is vagy. Persze tagadod majd, de ebből a válaszodból sütött az irigység, féltékenység.

2013. aug. 23. 21:53
 33/58 A kérdező kommentje:
Különben ha olyan stílusom lenne, mint neked, amikor mentőt hívnál és így beszélnék veled, mint ahogy te velem. Hát te lennél a legjobban felháborodva!:)
2013. aug. 23. 21:56
 34/58 anonim ***** válasza:
79%

miért pontoztál le?

most abban mi a nem hasznos, hogy költözzetek a pasid lakásába?

pláne ha dolgozol (mint ahogy írtad), a lakás saját tulajdon, csak a rezsit kéne fizetni, meg magatokat ellátni, ezt meg 1 fizetésből nem lehetetlen, meg legalább lenne motivációja a pasidnak, h dolgozzon mihamarabb...

2013. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodjál már le.
2013. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:

Én senkit sem pontoztam le, fel.

Hát az én fizetésemmel a fenekemet törölhetem ki maximum :D Főleg suliidőben, mikor heti 4 éjszaka mentőzök, este 10-6-ig. Suliidőben 40-55.000 ft körül keresek.

Ráadásul ezt a pénzt mindet félreteszem a későbbi szakmáimra.

2013. aug. 23. 21:59
 37/58 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok ideges, hova nyugodnék le?:)

Miért vagy feszült, majonéz? Mi a gond?:)

2013. aug. 23. 22:00
 38/58 anonim ***** válasza:
21%

Mondd már meg kérlek, hogy mi volt undorító és hányingert-keltő.

Felőlem kikiálthatsz lelki szegénynek. El is ismertem, hogy az vagyok.

De jó neked... Köszi, de ismerem magam:D

Hol állítottam olyat, hogy buta kis csitri vagy? Még csak nem is gondoltam rá.

Mondod te...


Igen, biztos féltékeny vagyok, meg irigy is. Ezeket magadtól találod ki?:)


Ez meg hogy jön ide? Cicavirág, én is emberekkel foglalkozom. Nem kell a szent beszéd.

2013. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:

Hol írtam olyat, hogy csitrinek neveztél?:) Sehol. Hát akkor mi a kérdésed? De ez volt a célod, hogy úgy viselkedjek, és még jobban oltogathass. :)


Ha te ilyen stílussal emberekkel foglalkozol, akkor megeszem a kalapom. Bár akkor lehet, hogy innen jön a sztereotípia, hogy bunkók vagyunk.

2013. aug. 23. 22:04
 40/58 anonim ***** válasza:
54%

Átvitt értelemben erre céloztál. Nem oltogattalak, a véleményemet írtam le. Az életben is ilyen vagy?


Kezdheted, remélem jó nagy kalapod van:) Nem az egészségügyben dolgozok.

2013. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!