Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kit zavarna, ha az egyetlen...

Kit zavarna, ha az egyetlen gyereke meleg lenne és tudná, hogy ki fog halni a családfája, megszakad a millió éves génállománya és hiába van neki magának utódja, már most tudja hogy leszármazottak nélkül ér véget minden?

Figyelt kérdés
Csak elméleti kérdés, engem ilyen nem fenyeget.
2013. aug. 29. 07:52
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
87%
Hát a millió évvel tényleg különlegesek vagytok :D :D
2013. aug. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

MINDEN EMBERNEK MILLIÓ ÉVES GÉNÁLLOMÁNYA VAN AKI EBBEN A PILLANATBAN ÉLETBEN VAN.


Hiszen mindannyian életben vagyunk és az elődeink is 2 millió évre visszamenőleg életben maradtak legalább addig, amíg utódot nem nemzettek. Mindannyiunk elődei millió évekig sikeresek voltak a fajfenntartásban


Ezért vagyok most itt én is és mindenki más is, mert a génállománya 2 millió éves (mióta kialakult az emberiség).


DE KÖNYÖRGÖM ne ezen lovagoljatok már.


Zavarna vagy nem, igen vagy nem?

2013. aug. 29. 08:21
 13/47 anonim ***** válasza:
92%
A fiam 26 éves a biszex, barátnője is van már régóta. Már többször kijelentette, hogy egyáltalán nem akarnak gyereket, ne is számítsak rá. Mondtam, hogy ez az ő magánügye, semmiképpen nem szólok bele, de azért elfancsalodott a szívem, mert eszembe jutott, amikor a fiam kicsi volt és én nagymamaként már nem élvezhetem ezt. Én azért még bizakodom.
2013. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
7%
Egy normális embert nem csak a génállomány zavarná hanem az is hogy a gyereke egy becsület nélküli gerinctelen b*zi. Mit vársz az ide írogatóktól nem látnak el az orrukig sem. Aki a melegeket támogatja az a becsületet támadja.
2013. aug. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
4%
El sem tudnam kepzelni h a fiam kezenfogva maszkaljon mas pasival, jobban bele sem merelnek. Ja es 30sem vagyok meg, szal gyoposnek sem nevezhettek. Abszurd, es irrealis...... ENGEM zavarna!
2013. aug. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
90%

"Egy normális embert nem csak a génállomány zavarná hanem az is hogy a gyereke egy becsület nélküli gerinctelen b*zi. Mit vársz az ide írogatóktól nem látnak el az orrukig sem. Aki a melegeket támogatja az a becsületet támadja."


Nagyon súlyos fogalomzavarban szenvedsz. Érdemes lenne értelmező kéziszótárt forgatnod, javadra válna! N30

2013. aug. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg azért zavarna, általában nem úgy állnak hozzá az emberek, hogy "jajj, csak meleg legyen a gyerekem, az olyan jó lenne"...De igyekeznék elfogadni, ráadásul ha csak nem gazdag, sok éves múltú nemesi családból származol, a kutyát sem érdekli, hogy fennmarad-e a családfád.
2013. aug. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
A kutyát valóban nem, de az egyént magát akivel történik foglalkoztathatja. Azért kérdezem.
2013. aug. 29. 08:32
 19/47 anonim ***** válasza:
4%

Ha ilyesmi kiderülne az én gyerekemről akkor magasról tojnék a génállományra, legelső dolgom az lenne, hogy soha többet nem szólnék hozzá.

17/F

2013. aug. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem zavarna! Sehol nincs az leírva, hogy attól, hogy valaki hetero, biztosan gyereke is lesz. Én továbbra is ugyanúgy szeretném a gyerekem.
2013. aug. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!