Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kit zavarna, ha az egyetlen...

Kit zavarna, ha az egyetlen gyereke meleg lenne és tudná, hogy ki fog halni a családfája, megszakad a millió éves génállománya és hiába van neki magának utódja, már most tudja hogy leszármazottak nélkül ér véget minden?

Figyelt kérdés
Csak elméleti kérdés, engem ilyen nem fenyeget.
2013. aug. 29. 07:52
1 2 3 4 5
 31/47 anonim válasza:
100%
Én nem vagyok szülő még, de tuti az lenne a legfontosabb a számomra, hogy boldog legyen. Ha ilyen irányt választ akkor mégha ez nem is a legszebb amit el tud képzelni az ember a gyerekének, de ő így boldog akkor biztosan nem rontanám el a boldogságát.
2013. aug. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
engem se érdekelne.
2013. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
85%

Apámék 8 an voltak testvérek,erről a részről van 13 unokatestvérem,anyámék 4en,innen van 5 unokatestvérem:D

És két tesvérem:D

Szerintem mindenki pont leszarná,hogy én meleg vagyok:D

Abból a 18 unokatestvérből tuti van még egy meleg rajtam kívült:DDD

2014. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

Ez úgy igaz, ahogy mondod. De Magyarországon egy nő átlag 1,3 gyereket szül. Az utóbbi 10-15 évben gyereket vállalt családok 60%-ában egy gyerek van és a legtöbbször nem is lesz több.


Ha az 5 gyerekből 1 meleg, nem ugyanaz, mintha az 1 gyerekből 1 meleg.

2014. jan. 6. 12:25
 35/47 anonim ***** válasza:
82%

Ebből 2 unokatesómnak 2-2 gyereke van,ők már 30asok,de vannak olyan 30asok is,akiknek nincs,de a másik fele meg 20on éves:)


De pl nagyimék meg 15en voltak testvérek,anyámék meg már csak 4en,és azt is túlélték valahogy,mmint,hogy csökkent a népesség.

Ma meg a 4-5 gyerek helyett,1-2 van....

Ez szerintem normális,fejlődik a technika ilyen téren is.

A nyugdíjrendszer pedig elég kamu dolog.Arra alapozni emberek öregkorát,hogy 30-40 múlva mennyi lesz a népesség elég felelőtlen.

Az öngondoskodásra kellene eljutnunk.De amíg ilyen alacsony a fizetés,addig ez lehetetlen.Inkább még jobban akarják gazdagítani a gazdagokat,a csórókat meg megnyomorítani,az nem baj,hogy sz.rjuk a Földet,a lényeg,hogy van pénz.....

Érted....

2014. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
82%
És az a baj,hogy akik megtehetnék,hogy öngondoskodjanak még azok is felveszik mellé a nyugdíjat,elég pofátlan dolog...
2014. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
0%

Engem nagyon zavarna.

43f

2014. jan. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó miért zavarna?

Nekem nagyim,azt mondta,hogy ő pl nem fogadna örökbe gyereket,mert nem tudni milyen géneket hordoz:D


Erre kérdeztem tőle:"Miért tudod,hogy a te génjeid tökéletesek vagy jók?"


Amúgy ez nem meleg kérdés,mivel ha valaki heteró gyereke van,az sem biztos,hogy akar majd gyereket.


Én ha heteró lennék és szeretnék gyereket,akkor is inkább örökbe fogadnék.Ha minden ember szaporodna,akkor nagy gondban lennék.

2014. jan. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egy értelmes ember feltudja fogni,hogy azt,hogy megszületünk nem mi döntjük el,de hogy mi "szülünk-e"azt eldönthetjük.Ez így működik.

Meg,hogy a gyerekünk az egy új egyén,új gondolatokkal,nem pedig a szülőnek a hasonmása 30 évvel fiatalabb kiadásban:)

2014. jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
68%
Megmagyarázni nem tudom miért zavar(na), de nagyon zavarna. Valamilyen ösztön. Az is zavar, hogy csak egy gyerekem van.
2014. jan. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!