Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kit zavarna, ha az egyetlen...

Kit zavarna, ha az egyetlen gyereke meleg lenne és tudná, hogy ki fog halni a családfája, megszakad a millió éves génállománya és hiába van neki magának utódja, már most tudja hogy leszármazottak nélkül ér véget minden?

Figyelt kérdés
Csak elméleti kérdés, engem ilyen nem fenyeget.
2013. aug. 29. 07:52
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
93%

Húha... :)

Nem kell ahhoz melegnek lenni, hogy valaki ne akarjon gyereket, ennélfogva ez a meleg-körítés csak arra szolgál, hogy idejöjjenek a homofóbok és a liberális felfogásúak anyázni.

Én pl. nem érzem magam különlegesnek a millió éves génállományom miatt, tekintve, hogy - mint mondtad - mindenki rendelkezik vele. Most ezen tényleg aggódik bárki is? Mert beteges. Kihal a név, kihal a génállomány. Tragédia.

2013. aug. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
89%

Elmennék a spermabankba.

Gyerekeim lesznek, és pénzt is kapok érte.

2013. aug. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
89%
Hát biztos rossz lenne, hogy nincs unokám, de honnan tudom, hogy az utánam levő x. generáció szaporodni fog-e, szóval ez az eset bármikor fennállhat, nem csak az én gyerekemnél, hanem az unokámnál/dédunokámnál, stb.
2013. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
Én pont letojnám..
2013. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért szülők, hogy a génjeim fent maradjanak vagy sem.

A több milliós gén meg hülyeség mert olyan " híguláson" ment át a gének akár csak 100 év alatt, hogy a már a 200 évvel ezelőtti rokonaidból sem örökölsz szinte semmit nem hogy millió évvel ezelőttitől.

2013. aug. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
Az ne vállaljon gyereket, akinek fontosabb a "génállományának továbbörökítése", mint a saját gyerekének a boldogsága. Ha a fiam/lányom azonos neműt szeretne, akkor azt szeretne. Megölelném mindkettőt és a legjobbakat kívánnám nekik az életben! Mert annál fontosabb, mint hogy a szeretteink boldogok legyenek, nincs. Gének ide vagy oda!
2013. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha millió éves génallomány, akkor azt már valaki tovább vitte:)



Ha a családunk ága kihalna.:


Szerintem ha a gyerekem meleg lenne ez érdekelne a legkevésbé.

Sokkal jobban aggődnék, hogy a jelenlegi társadalom hogyan kezeli a melegeket, ezáltal mennyi bántás kapna a gyerekem, mennyire tudna érvényesülni, mennyire birná lelkileg. ...stbstbstb..

2013. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
0%
Engem zavarna, de nem azért, mert nem lennének unokáim, leszármazottaim. Erkölcsi kérdésnek tartom a dolgot, így biztosan nem tudnám elfogadni, hogy a gyerekem meleg lenne. Na de mivel nem akarok gyereket, így ez a veszély nem fenyeget.
2013. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
A mai ember körülbelül 300 ezer éve alakult ki, egyébként pedig nem hal ki, mert távoli rokonok biztos viszik tovább.
2013. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
6%
Latom sok b u z i olvasta a kerdest a lepontozasok alapjan xD
2013. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!