Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elköltöztem a barátomhoz, a...

Elköltöztem a barátomhoz, a szüleik elváltak! Anyu nem adja oda a családim, apu meg nem fizeti 2hónapja a gyerektartásom és 200. 000ft-al jőn. Mit tehetek egyedül? 16L

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 14:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:
Bocsika elírtam az én szüleim váltak. Elég nehéz helyzetem volt otthon. 10.000ft-ot kapok. A sok elmaradott gyerektartás így összegyûlt! De még anyu rám se költi a családit!! Meg sem kérdezi hogy szükségem van-e valamire!! Anyuval tartom a kapcsolatot napi szinten! Apuval nem igazán!!
2013. aug. 29. 16:30
 32/69 anonim ***** válasza:
82%
Ha elég idős vagy 16 évesen ..-ni és együtt élni egy férfival, szó nélkül lelépni anyádtól, akkor legyél elég idős arra is, hogy eltartsd magad!
2013. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
81%
10 ezer a gyerektartás, kb. 10 a családi, az a rezsidet fedezi... és még nem ettél nem ruházkodtál... ne mond, hogy nem költi rád, mert gondolom van villany, víz, tv, internet, és ettél is!
2013. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
100%

Gyámhatóság, kérvényezni kell a szülői ház elhagyásának engedélyezését, és akkor onnantól nem anyudé a csp.


Viszont nem tartom jó ötletnek, ennyi idősen inkább tanulj, de pasikkal költözgess össze.

2013. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hónapja nem fizeti a gyerektartást, akkor nagyon elszámoltad magad a 200 ezerrel! Most a barátod szülei tartanak el? A barátod hány éves? Örülhetnek neked nagyon. Anyukád simán engedi, hogy egy idegen családban élj? Mi lesz, ha kezdődik a suli?
2013. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
10%
"ennyi idősen inkább tanulj, de pasikkal költözgess össze." - szerintem a kettő azért nem zárja ki egymást...
2013. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem,hogy mit gondolsz magadról? Ha felnőttnek érzed magad ahhoz,hogy külön élj,tartsd el magad! Az lenne a legjobb,ha haza húznál! Nem is értem hogy a barátod megmaradt szülője,hogy engedhette,hogy oda költözz?? Anyudnak simán joga lenne hazacitálni rendőrökkel!! Fordulj egy kicsit magadba,és gondolkozz el rajta,hogy ki kinek tartozik kettőtök közül??!!
2013. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
73%
Mit sír a szád? A barátod szülei eltartanak! Van bőr a képeden? Rajtuk élősködsz?
2013. aug. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
44%

Khmmm... lehet, hogy nekem kimaradt valami, de szerintem nem tudjuk, hogy a Kérdező barátja a szüleivel él-e, ahogy azt se, hogy ki kit tart vagy nem tart el... teljesen felesleges kitalálni valamit, és annak alapján nekiesni a Kérdezőnek, azt gondolom...

Azt már tudjuk, hogy Kérdező nem szó nélkül hagyta ott az anyját, hanem tartják a kapcsolatot...

2013. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
68%
Tettünk fel kérdéseket, de a kérdező nem válaszolt. Így csak következtetni tudunk arra, hogy valószínűleg a barát szülei tartják el. És az elég gáz, főleg úgy hogy még a saját anyja is tud róla. De, ha nem így van, válaszoljon a kérdező és akkor megtudjuk az igazságot!
2013. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!