Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elköltöztem a barátomhoz, a...

Elköltöztem a barátomhoz, a szüleik elváltak! Anyu nem adja oda a családim, apu meg nem fizeti 2hónapja a gyerektartásom és 200. 000ft-al jőn. Mit tehetek egyedül? 16L

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 14:49
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
0%
#60, miért, ha valaki 26 évesen vagy 36 évesen szakít, akkor mi van?
2013. aug. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, ez hogy jön ide? Akkor már nyilván van saját pénze, hogy egyedül is el tudja magát tartani.
2013. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
0%
#62 "És mi lesz ha szakítotok? Akkor mész vissza anyádhoz?" - tapasztalatom szerint a 26 meg a 36 évesek zöme is PONT EZT szokta tenni ilyen esetben ... erre bátorkodtam célozni... de miért kell egy párkapcsolat kezdetén abból kiindulni, hogy "mi lesz, ha majd szakítotok?"... neked hogyan esne, ha épp összeköltözöl a szerelmeddel, és akkor ezt a kérdést szegezné neked valaki?
2013. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
85%
Huh akkor a pasid tart el, büszke lehetsz magadra. És te mivel hálálod meg neki? Na vajon :D
2013. aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem úgy költöztem össze a Szerelmemmel, hogy nem volt semmim, és nem 16 éves voltam, mert bőven van különbség egy 16 és egy akár csak 20 éves között. És van bőven különbség aközött, ha valaki már felnőttként költözik össze a párjával, mind egy kislányként. Mert egy 16 éves kislány és kész...

Azért egy felnőtt nő nem feltétlen költözik vissza a szüleihez, netán szakít a párjával, mivel már képes jobb esetben megállni a saját lábán.

2013. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
20%
"Hát én nem úgy költöztem össze a Szerelmemmel, hogy nem volt semmim, és nem 16 éves voltam, " - OK, ez rendben is van. De miért kell zsigerből betámadni valakit azért, mert ő másként csinálja, és tanácsot kér egy konkrét dologban?
2013. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
64%
Nem letámadtuk,véleményt nyilvánítottunk!! Nem gondolhatod komolyan,hogy egy 16 éves tininek van bármiféle elképzelése az életről,a napi gondokról,és a munkáról?? Főleg úgy,hogy közben elvárja,hogy a családit,meg a gyerektartást azért megkapja.Ezért írják sokan azt,ha elég felnőttnek érzi magát külön élni,akkor tartsa el magát.És bármennyire szomorú,a statisztika megmutatja,hogy a házasságok több mint fele válással végződik,akkor szerinted /mindenféle rossz indulat nélkül/ Ők mire számíthatnak??!! Én még emlékszem arra,hogy milyen dacos,és makacs voltam tini koromban,ha nem az volt amit én akarok,én is kijelentettem elköltözöm,vagy anyámat hibáztattam mindenért. Mai fejjel már tudom mekkora kis köcsög voltam,és hálás vagyok azért,mert az anyám szigorúan fogott. Azt nem értem ,miért akar ez a kislány olyan hamar felnőni???? Addig örülj,míg gyerek lehetsz,mert olyan sok megoldásra váró probléma vár az ajtó másik oldalán!!
2013. aug. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
0%

Nézd #67, a kérdésre adott válaszok első felében valóban véleményt nyilvánítottak és a kérdésre válaszoltak a válaszolók (köztük magam is), tán az #1-es választ kivéve...

Aztán volt egy éles váltás, és utána már a kérdező oltogatása folyt a kérdésre való válaszolás helyett...

A levezetésedből meg csak azt az apróságot felejted ki, hogy az emberek ugye különbözőek, a szülők is, meg a gyerekek is... te ugye így fogod fel, hogy "Mai fejjel már tudom mekkora kis köcsög voltam,és hálás vagyok azért,mert az anyám szigorúan fogott. " - de az láthatóan nem jut eszedbe, hogy más ember esetleg másként... SAJNOS nekem is olyan szülői házat dobott a sors például, ahol naponta hallottam a "most még nem érted, de majd ha felnősz, majd még hálás leszel érte" jóslatot, és hát meg kell mondjam, ez a jóslat nálam pl. nem jött be... nálad meg eszerint bejött... a kérdezőt meg nem ismerjük, sőt, a körülményeket is ismerjük, hogy akár közelítőleg is be tudjuk jósolni, melyik csoportba fog tartozni...

2013. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
kérdező, mi újság mostanság?
2014. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!