Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elköltöztem a barátomhoz, a...

Elköltöztem a barátomhoz, a szüleik elváltak! Anyu nem adja oda a családim, apu meg nem fizeti 2hónapja a gyerektartásom és 200. 000ft-al jőn. Mit tehetek egyedül? 16L

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 14:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
71%
Ja hát 8 általánossal meg főleg fog munkát találni.
2013. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
19%

#46 "Tudod ki lenne az a hülye aki eltartja még minimum 2 év " - mondjuk, aki SZERETI? Nem tudom, hallottál-e már ilyesmiről...:)))

X emberről tudok a környezetemben, akik párkapcsolatban élve végeztek el iskolákat, vagy ilyesmi... sőt, zömmel olyanokat tudok akik a tanulmányaik egy részét már párkapcsolatban élve végezték... azt gondolom, hogy el kellene már végre felejteni ezt a "bepasizik/becsajozik = elkallódik, mert vagy tanul vagy szexel" című ostoba sztereotipiát, valójában a kiegyensúlyozott (testi/lelki) párkapcsolat nem negatívan hat a tanulási képességre SE, hanem pont fordítva:)

2013. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
86%
Ne mondja már nekem senki, hogy normális, ha egy 16 éves GYEREK a pasijánál él és azzal tartatja el magát... Egyenesen szörnyű...
2013. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
93%

# 52/54

Szeresse úgy hogy tiszteli is mindketten egymást. Ebbe pedig bőven beletartozik, hogy nem élősködök a másikon.

Tanulok otthonról vagy összeköltözők és én is hozzájárulok a költségekhez. Az én értékrendembe nem fér bele, de mindannyian mások vagyunk.

2013. aug. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
15%

#53, hát valószínűleg más fogalmaink vannak, mert szerintem szörnyű egy háború, egy éhínség, egy katasztrófa, egy gyilkosság... stb... nem egy működő párkapcsolat... attól, mert valami nem felel meg az ember saját világnézetének, még nem lesz szörnyű, max furcsa...


#54 "Az én értékrendembe nem fér bele, de mindannyian mások vagyunk." - ja, én mondjuk azt nem csipázom, ha mindkét fél lesz egy egzisztencia, oszt "suba a subával, guba a gubával" - ez borzalmasan taszít. Azt meg jónak találom, ha egy pár közösen alakítja ki az életét, egzisztenciáját - amibe igen, beletartoznak adott esetben iskolák is... pro-kontra is...

2013. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
78%
Jól van 55-ös, te nagyon okos vagy... Akkor se normális és nem csak szerintem, de a legtöbb ember szerint sem...
2013. aug. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
84%
Ennek a lánynak van más lehetősége, ott van az anyukája, az apukája, és mégis a barátjánál élősködik...Nem, ez nem normális.
2013. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
15%
Nézd #56, szerencsére az, hogy szerintetek mi "normális" és mi nem, az nem része ennek a kérdésnek, a Kérdező meg szerintem kapott elég jó, használható tanácsokat a saját helyzetére. Ennyi.
2013. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 A kérdező kommentje:
Nem a baráton szülei tartabak el. 22éves a barátom és melozik! Iskolába járni fogok rendesen nem akarok 8osztályos semmire való lenni!!! És mondjuk akik tahó,bunkó,paraszt módon szóltak ide,nektek ha van/lesz gyereketek akkor mi lesz belôle esetleg? Apuci,Anyuci mindent a popsi alá tesz és az úgy fasza? Meg semmit nem csinalok mert Anya úgy is megcsinálja...Elítélhettek azért mert itt ELTART A BARÁTOM, de az életkörülményeimet nem ismeritek!
2013. aug. 30. 06:49
 60/69 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked meg a pasid tesz mindent ezek szerint a popsikád alá. Nem, én nem fogom 16 évesen a gyerekemnek megengedni, hogy a pasijához költözzön, mert ez nem normális és a szülő dolga nevelni egy kislányt... És mi lesz ha szakítotok? Akkor mész vissza anyádhoz?
2013. aug. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!